ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2025/2026 - 22. kolo - 5. liga KP sk. A

SK Bystřice nad Pernštejnem - SK Huhtamaki Okříšky
2:2 (0:2)

1.5.2026, 16:30

branky: Bence Vojtěch, Hobza Marek

žluté karty: Němec Vojtěch, Suchna Adam

rozhodčí: ŠIMEK Milan - MÜLLER Jiří, DVOŘÁK Miloš

Reportáž - fotbalunas.cz

První vážnější situace před jednou z branek skončila gólem. Hosté po autovém vhazování dostali míč do pokutového území, kde Bence jemnou tečí prodloužil míč do sítě - 0:1. Ve 32. minutě zůstal za domácí obranou Hobza, navedl si míč na střed a rádnou na zadní tyč přidal druhou branku Okříšek - 0:2. Domácí se před přestávkou připomněli Černého pumelicí, s níž měl Fiala velké problémy, ale nakonec míč vyrazil na rohový kop.
Po přestávce po pěkném Buršíkově průniku mířil Žila k zadní tyči, ale hostující beci jeho střelu srazili na rohový kop. Zajímavou střelu pak na domácí bránu nečekaně vyslal Picmaus. K hostujícmu křídelníkovi poté propadl centr z pravé strany a Pečinka jeho střelu parádním zákrokem vytlačil mimo bránu. Poté hosté zahrozili po brejku střelou Benceho. Poté domácí začali přebírat oteže zápasu a v 79. minutě propadl míč až k Čermákovi, který si věděl rady - 1:2. V nastaveném čase vrátil Černý přetažený rohový kop zpět před bránu, kde důsledný brankář Pečinka dostal hlavou míč za kolegu Fialu - 2:2.

Ohlasy k zápasu

SK Huhtamaki Okříšky - Vladimír Hekerle (trenér):
"Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme byli jasně lepší my, ve druhém zase naopak domácí Bystřice. Ztratit dvoubrankový náskok ale zamrzí."

SK Bystřice nad Pernštejnem - Facebook:
"!Nevydařený první poločas znamenal dvoubrankové manko, které svěřenci Šponara naháněli celý druhý poločas a hosty dokázali zatlačit. Zlepšený herní výkon znamenal snížení z kopaček tradičního střelce Čermáka, který si připsal 7. branku v sezóně. A pak přišla 94. minuta! Rohový kop, vrácený míč přes malé pokutové území a brankář Filip Pečinka srovnal na konečných 2:2. Euforie a neskutečná radost na hřišti i v hledišti! Něco málo přes dvě stovky diváků tak zažilo nevšední tečku krásného svátečního odpoledne na našem stadionu!"

Video ze zápasu:
- Celé utkání
 

© Copyright 2003-2026 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)