ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Generálka s velkými rozpaky. Fotbalisté Okříšek ovšem jsou na odvety připravení

 

Vedoucí celek podzimní tabulky krajského přeboru Vysočiny vstoupí do jarní části bez jakýchkoliv změn v kádru.

Nerozhodným výsledkem sobotního utkání proti o třídu níže hrajícímu soupeři se rozloučili s letošní zimní přípravou fotbalisté SK Huhtamaki Okříšek. "Raději bych ten zápas neviděl," přiznal trenér vedoucího celku elitní krajské soutěže na Vysočině Vladimír Hekerle.

V první řadě jej na remíze 1:1 s Šebkovicemi mrzelo nepříjemné zranění opory zadních řad. "Krajní obránce či záložník Kuba Částka si poranil koleno, vypadá to na křížové vazy. Teprve půjde na vyšetření, ale obávám se, že bude minimálně několik týdnů mimo," mračil se Hekerle.

Spokojený ale nebyl ani se hrou svého mužstva. "Nebyl jsem spokojený, herně se nám zápas nepovedl. Skřípalo nám to hlavně v kombinaci, ta se nám nyní moc nevede. Stejně tak byl problém i v posunech jednotlivých řad. Proto se musíme tento týden na tyto věci zaměřit, kdyby takhle otevřeně hráli také nadcházející sobotu, Fotbalová škola Třebíč by nás vytrestala," zdůraznil. Navrch se poslední přípravné utkání opět odehrálo na umělé trávě. "Bohužel na Vysočině nejsou terény na to, aby se mohlo hrát na přírodním trávníku. Je to samozřejmě určitý problém, ale všichni jsou na tom úplně stejně," pousmál se.

Na úvodní jarní kolo se ale fotbalisté Okříšek připravují na přírodním terénu. "Už od minulého týdne jsme se připravovali na naší vedlejší trávě, tento týden už jsme na hlavní ploše," sdělil Hekerle.

"Myslím, že příprava proběhla tak, jak jsme si naplánovali. Kluci trénovali tak, jak měli, samozřejmě nejsme profi klub, takže některé výpadky byly. Na jarní část bychom měli být připraveni," potvrdil.

Dva mladí hráči, kteří byli v kabině vedoucího celku tabulky krajského přeboru na zkoušku, nakonec v Okříškách působit nebudou. Důvody jsou u obou stejné. "Bohužel oba dva, jak útočník Filip Dvořák z Předína, tak také Martin Švaříček z Brtnice, chtějí pro jarní část zůstat ve svých klubech," sdělil lodivod SK Huhtamaki.

To ale neznamená, že by se jejich cesty rozešly. "Chceme s nimi dál pracovat, na tréninky k nám budou dál dojíždět. My jsme o ně zájem měli, ale kluci se rozhodli tak, jak rozhodli a já to musím respektovat. Spolupráce tedy bude, ale nadcházející půlrok zůstávají ve svých mateřských klubech," dodal.

Jarní část letošní sezony zahájí Okříšky sobotním tahákem proti Fotbalové škole Třebíč. Souboj prvního s druhým, navrch okresní derby, co více si na úvod přát. "Co jsem slyšel, přijde hodně diváků, všichni se na tento zápas moc těšíme. Bude to pořádně pikantní souboj, snad to bude pěkný zápas," zdůraznil Hekerle.

V posledním herním testu před začátkem druhé poloviny letošního ročníku se fotbalisté Okříšek (v červeném) rozešli smírně po remíze 1:1 s Šebkovicemi.(21.3.2024 - Tomáš Pohanka, Třebíčský deník)
 
 
 
 
 
 
 
Tabulka KP
1FŠ Třebíč58
2SK Huhtamaki Okříšky51
3Kamenice n. Lipou50
4Chotěboř49
5Sapeli Polná43
6Rapotice39
7Pacov37
8Nová Ves33
9Bystřice n. Pernštejnem29
10Žďár n. Sázavou B29
11Vrchovina B27
12Žirovnice26
13Ledeč n. Sázavou25
14Velké Meziříčí B11
 
 
Kalendář akcí SK
26.7.2024 - Letňák - Gump – Jsme dvojka
27.7.2024 - Letňák - Oppenheimer
28.7.2024 - Letňák - Aristokratka ve varu
29.7.2024 - Letňák - Kung fu panda 4
30.7.2024 - Letňák - Prázdniny s Broučkem
31.7.2024 - Letňák - Její tělo
1.8.2024 - Letňák - Sladký život
 
 
 
 
   Anketa
Navštívím 13. ročník letního kina ve fotbalovém areálu SK Okříšky??
ANO(63)
NE(124)
 
 
   Přístupy
Počet přístupů od 4.4.2003
1323483
Dnes 52

STATISTIKA PŘÍSTUPŮ
 
 
 
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)