ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

PODZIM V PŘEBORU: Hekerleho potěšily návštěvy, Jaroš postrádal více fotbalovosti

 

Vyberte největší pozitivum, ale i negativum, které jste viděli na průběhu podzimní části. Taková byla otázka, kterou Deník položil trenérům tabulkově pěti nejlepších fotbalových klubů uplynulého podzimu v krajském přeboru Vysočiny.

VLADIMÍR HEKERLE, SK HUHTAMAKI OKŘÍŠKY
Za plus rozhodně považuji slušnou návštěvnost na řadě utkání. Třeba při našem utkání v Třebíči bylo v hledišti hodně diváků. Je jen dobře, že na některé týmy chodí hodně diváků. Je jen dobře, že si lidé umí udělat čas i chuť sledovat tuhle soutěž. Možná s tím souvisí také to, že se krajský přebor trošku zkvalitnil, třeba oproti stavu tři čtyři roky zpět.
Za pomyslné mínus považuji agresivitu diváků při zápasech. Ono to tak vždycky bylo, ale nyní je to více vidět. Asi je to dané tou dobou. Vím, že to nezměním, ale je to škoda, fotbal má být zábavou pro hráče i diváky, ne že se na něj někteří chodí jen vyřvat.

TOMÁŠ FRANĚK, FŠ TŘEBÍČ
Potěšilo mě, že hráči většiny mužstev k sobě mají respekt. Z podzimních zápasů si nevybavuji žádný zákeřný zákrok. Oproti I. A třídě to je velký rozdíl. Tam jsou hráči méně trénovaní a nahrazují to občas přehnanou tvrdostí. Stejně tak i chování trenérů a hráčů tam bývá někdy za hranou.
Negativem pro mě byl fakt, kdy většina týmů hraje pouze zezadu, na brejky, jednoduchými nákopy. Většinou jsme tak museli dobývat.

MARIN JAKEŠ, FC CHOTĚBOŘ
Spokojený jsem byl s projevem naší hry a její organizací při šlágru v Třebíči. Tam jsme se přiblížili tomu, co bychom chtěli hrát. Z kluků byla cítit energie, že chtějí zápas dotáhnout do vítězného konce. Nic výrazně negativního si nevybavuji.

ZBYNĚK JAROŠ, SLOVAN KAMENICE N. L.
Za pozitivum považuji zázemí fotbalu v Kamenici. Většinu předchozí dráhy jsem strávil v Českých Budějovicích a Táborsku, ale mohu říci, že se Kamenice nemá zač stydět. Podmínky pro fotbal jsou tu nadstandardní, takové nemá kdejaký divizní mančaft.
Jak jsem předtím tuto soutěž i týmy v ní neznal, byl jsem na její úroveň zvědavý. Jsem náročný na fotbal, za mě v té soutěži chybí více fotbalu jako takového. Je to samozřejmě jen můj názor. Já ale prošel nějakou výchovou a myšlením, proto zde opravdu vidím jen málo fotbalu. Zápasů, kdy se týmy snaží a hrají opravdu fotbal, snaží se o kombinaci a souhru, těch je hodně málo. Většinou je to soubojové a silové ražení, postavené na individualitách. Také některé prostředí venku mě zklamalo, stejně tak i chování fanoušků některých týmů.

TOMÁŠ BRABENEC, FC RAPOTICE
Za velké plus považuji náš bodový zisk i umístění. To jsem před sezonou fakt nečekal. Nic vyloženě negativního jsem nezaznamenal. Třeba rozhodčí chyby dělali, ale rozhodně v tom nebyl nějaký záměr.

Vedle výborných výkonů svého mužstva potěšily trenéra vedoucích Okříšek (v červeném) na podzim také velice slušné počty diváků v hledištích.
(23.1.2024 - Tomáš Pohanka, Třebíčský deník)
 
 
 
 
 
 
 
Tabulka KP
1FŠ Třebíč37
2SK Huhtamaki Okříšky37
3Chotěboř35
4Kamenice n. Lipou34
5Sapeli Polná29
6Rapotice27
7Pacov25
8Nová Ves23
9Žirovnice22
10Vrchovina B21
11Bystřice n. Pernštejnem17
12Žďár n. Sázavou B16
13Ledeč n. Sázavou16
14Velké Meziříčí B9
 
 
 
 
   Anketa
Bude A-tým po konci sezóny v TOP 3 KP?
ANO(83)
NE(37)
 
 
   Přístupy
Počet přístupů od 4.4.2003
1309159
Dnes 16

STATISTIKA PŘÍSTUPŮ
 
 
 
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)