Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

rozhodčí: KŘEN Filip - VÍDENSKÝ Bohumil, JÁN Jiří

Domácí chtěli po pěti zápasech bez výhry konečně naplno bodovat, dokonce se sešli k tréninku v krásném počtu, ale úvod zápasu patřil spíše hostům, kteří byli lepší na balónu. Na gól si fanoušci museli počkat až do závěru poločasu. Kdo se nemohl dočkat svého poločasového pivečka a odešel dříve, musel litovat. Nejprve se po centru odrazil balón k domácímu Vostalovi a ten si věděl rady - 1:0. Jak bývá na podzim zvykem a už se stalo 5x, domácí hráči inkasovali v úplném závěru. Po chybné komunikaci v obraně Martin Dvořák vyrovnal - 1:1.
V poločase měl šťastnou ruku při střídání domácí trenér. Poslal na hřiště Jana Bulanta, který se mu za šanci náramně odvděčil a do 65. minuty zařídil 3 branky. Nejprve si navedl balón na střelu a s pomocí teče domácí opět vedli - 2:1. O chvíli později byl na konci kombinace po ose Trnka - Dočkal a s přehledem uklidil balón do prázdné branky - 3:1. V 65. minutě stanovil konečné skóre Pařízek. Ten se dostal k balónu po střele Bulanta. V závěru si domácí hráči vedení pohlídali a díky druhé půli zaslouženě vyhráli.

Ohlasy k zápasu

SK Huhtamaki Okříšky - Jiří Paděra (fanoušek)
Za mě vyrovnaná první půle, druhá už byla zcela v režii SK. Skvělý zápas odehrál nejen Bulant, ale musím vyzdvihnout i Popeláře, který na svůj věk předvedl ve středu pole skvělý výkon.