Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

delegát: VRZÁČEK Miroslav

V utkání dvou celků z čela tabulky začali lépe domácí, když se ve 3. minutě dostal míč na vápno k Vojtovi Bencemu a ten svoji střelou rozezvučel břevno hostující branky. Ve 13. minutě vybojoval domácí Molák míč, od brankové čáry odcentroval na Vojtu Bence, ale jeho pokus šel nad hostující branku. O čtvrhodinu později agilní Molák zabojoval o míč, přihrál jej Vojtovi Bencemu, ten jej přistrčil Dočekalovi, ale jeho střela skončila mimo hostující branku. Domácí byli při chuti, když úvodní půl hodinu zakončil po příhrávce Radima Benceho nepřesnou střelou Ryšavý. Ve 32. minutě se konečně ke slovu dostali i hosté, když se po rychlém brejku dostal k zakončení Přibyl, ale jeho pokus skončil nad Fialovou brankou. Ve 40. minutě se probíjel do hostujícího pokutového území Molák, byl faulován a domácí měli možnost pokutového kopu. K němu se postavil Ryšavý a nedal brankáři šanci - 1:0.
Druhý poločas začal od obou mužstev opatrně. Náznaky šancí obě obrany zlikvidovaly. Hosté zahrozili v 72. minutě, když křižná střela Filipa Bačkovského skončila těsně nad domácí brankou. V 78. minutě po špatné malé domů hostující obrany vybojoval míč Molák, odcentroval do vápna, ale na míč Vojta Bence nedosáhl. V 86. minutě zahrával z pravé strany domácí Ryšavý trestný kop, který posadil na hlavu Maška a ten zvýšil na 2:0. Hosté ke konci utkání hrozili ze standartních situací, ale domácí obrana v čele s brankářem Fialou uhájila cenné a zasloužené vítězství.