ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2022/2023 - 5. kolo

FC Chotěboř - SK Huhtamaki Okříšky
0:0 (0:0)

3.9.2022, 16:00

žluté karty: Benda Ondřej, Molák Petr

rozhodčí: MACHÁT Oldřich - PORUPKA František, ŠRÁMEK Zdeněk

Reportáž - fcchotebor.cz

V tomto zápase jsme očekávali spíše taktickou partii a to se také potvrdilo. V zápase jsme převážnou část měli míč na našich kopačkách, kdy soupeř byl v hlubším bloku a čekal na naší chybu v rozehrávce. V první půlce měl nadějnou příležitost Dvořák, ale chyběl mu krok. Okříšky se dostaly také do jednoho zajímavého nebezpečného přechodu, ale tuto situaci jsme vyřešili. Vytvořili jsme si spíše polo šance, ale to bez problému vyřešili hostující obránci nebo jistý brankář.
Ve druhé půlce jsme se snažili dostat do většího tlaku, což se postupem času potvrzovalo. V 68. minutě se dostal do šance Hanousek, ale bohužel vše vyřešil pozorný Fiala. V úseku mezi právě zmiňovanou 68. minutou až 78. minutou jsme měli velice dobrou pasáž, ale nic jsme si z toho nevytvořili. Naopak, hosté šli v 83. minutě do přečíslení, ale vše naštěstí vyřešil Somerauer.

Ohlasy k zápasu

FC Chotěboř - Martin Jakeš (trenér)
"Okříšky přijeli bodovat, věděli jsme o jejich kvalitní defenzívě s rychlím přechodem do útočné fáze. Z mého pohledu, takovéto utkání většinou rozhodují individuality v týmu. Utkání bylo chudší z pohledu střel a šancí. V tomto utkání nám nepomohli ani standartní situace. Pozitivem beru to, že v tomto utkání bylo nominovaných 6 dorostenců, kteří takováto utkání potřebují prožít. Remíza byla z mého pohledu nakonec spravedlivá."


Fotogalerie (FC Chatěboř)
 

© Copyright 2003-2022 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)