Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

Muži "A"

sezóna: 2022/2023 - 4. kolo

SK Huhtamaki Okříšky - SFK Vrchovina "B"
1:0 (0:0)

27.8.2022, 16:30

branky: Bence Vojtěch

žluté karty: Bence Radim, Mašek Martin, Molák Petr

rozhodčí: HANZL Daniel - FRYČ Vlastimil, ŽALOUDEK Patrik
delegát: ŠOUSTAR Jaroslav

Hned v první minutě utkání běžel sám na bránu domácí Bulant, ale stoper hostí mu ještě před vápnem míč vypíchnul. Za pár minut mohli jít do vedení hosté, když se Boušek dostal po centru z pravé strany ke střele, která ale skončila těsně na břevnem domácí branky. Po čtvthodině se do šance dostal domácí Bulant, ale jeho střela skončila vysoko nad hostující brankou. Hosté hrozili rychlými brejky po pravé straně, kde domácí obraně dělal problémy rychlý Boušek. Ve 32. minutě se před domácího Fialu dostal Slavíček, ale jeho střelu vyrazil Fiala na roh. Domácím stěstí nepřálo, když pokusy V. Bence a Moláka skončily vedle pravé tyče hostující branky. Skóre mohl změnit domácí Němec, ale jeho hlavička z malého vápna skončila nad bránou hostí. V úplném závěru prvního poločasu zahrával Dočekal roh, který si našel na zadní tyči Dubský, ale z bezprostřední blízkosti přestřelil bránu.
Do druhého poločasu vlétli domácí se snahou vstřelit branku, ale pokusy Bulanta v rozmezí pěti minut skončily těsně vedle hostující branky. V 62. minutě střílel hostující Jícha z hranice šestnáctky, ale Fiala jeho pokus reflexivně vyrazil. V 69. minutě se domácí dočkali vedoucí branky, když Zeman přiťukl míč do pokutového území Molákovi, který našel V. Bence a ten nedal hostujícímu brankáři šanci - 1:0. V 73. minutě mohli domácí vstřelit uklidňující branku, ale střelu V. Bence chytil hostující brankář. Hosté vsadili vše na vyrovnání, ale s dlouhými nákopy si domácí hráči poradili a udrželi těsné vítězství.