ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2022/2023 - 2. kolo

SK Huhtamaki Okříšky - SFK Dukovany 2001
3:0 (1:0)

13.8.2022, 16:30

branky: Bence Vojtěch, Benda Ondřej, Mašek Martin

rozhodčí: ROSICKÝ Pavel - PORUPKA František, CHROMÝ Karel

V okresním derby s nováčkem soutěže z Dukovan začali domácí hráči lépe, když již v 5. minutě zahrával Dočekal trestný kop a jeho pokus skončil v rukavicích hostujícího brankáře. Hosté zahrozili z následného protiúkovu, když střelu Duckého vytáhl Fiala na roh. Po odvráceném rohu utekl po pravé straně Bulant, nacentroval před branku a tam Bence Vojta nedal brankáři šanci - 1:0. Uvodní čtvrthodinu utkání zakončil hostující Černý střelou z 16 metrů a jeho pokus vytlačil Fiala na roh. Hosté hrozili ze standartních situací kolem pokutového území domácích, ale domácí obrana si s jejími pokusy poradila. Před koncem poločasu předvedli domácí hráči rychlý přechod po pravé straně z vlastní obrané poloviny a Bulant šel sám na hostujícího brankáře, který jeho pokus vyrazil na roh.
Ve druhém poločase hosté přidali na důrazu, ale domácí hráči je nepustili k zakončení. V 63. minutě se před Fialou objevil volný Čapoun, ale jeho pokus doprostřed brány Fiala kryl. V 82. minutě hosté faulovali na levé straně pokutového území. K trestnému kopu se postavil Ryšavý a jeho centr našel v pokutovém území zcela volného Maška a ten hlavou zvýšil na 2:0. Z hosty tato branka zacloumala. V 84. minutě zahrávali domácí opět zlevé stany rohový kop a Dočekal jej poslal na hlavu Bendy a ten zvýšil na 3:0. Domácí se herně protrápili proti dobře hrajícímu nováčkovi k vítězství.
 

© Copyright 2003-2023 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)