Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

delegát: BENEŠ Jaroslav

V předehrávaném jarním kole přijel do Okříšek lídr krajského přeboru, tým Pelhřimova. Domácí hráči se v úvodu utkání několikrát dostali na dostřel hostující branky, ale jejich pokusy končily mimo tři tyče. Hosté vyzkoušeli pozornost Fialy až ve 30. minutě, když střelu Vopálenského vyrazil na roh. Po jeho rozehrání získali domácí hráči míč, Bulant utekl hostujícímu obránci a odcentroval před branku, tam nejvýše vyskočil Bence, ale jeho hlavičku bravurně zneškodnil Holický.
V úvodu druhého poločasu mohli jít hosté do vedení, když hlavičkoval Niedrle, ale jeho pokus Fiala vyrazil. V 51. minutě zahrávali domácí rohový kop Ryšavým, míč se dostal k volnému Vojtovi Bence a ten z otočky vstřelil branku. Domácí se radovali jen chvíli, jelikož branka nebyla uznána pro ofsajd některého z domácích hráčů. Hosté této situace využili, rychle rozehráli a Fikar po brejku nedal Fialovi šanci - 0:1. Domácí se snažili o vyrovnání, ale střely Bulanta a Benceho končily mimo hostující branku. V 74. minutě utekl domácí obraně Blokeš, ale jeho střelu Fiala chytil. V 85. minutě se konečně dočkali domácí vyrovnání, když se z pravé strany dostal míč na hranici šestnáctky k volnému Ryšavému a ten technickou střelou k tyči vyrovnal na konečných 1:1.

Ohlasy k zápasu

Hlasité ohlasy k zápasu, lépe řečeno k rozhodčímu, měl zraněný domácí záložník (v tomto zápase v roli maséra) Radim Bence a byl za ně hlavním rozhodčím v 54. minutě odměněn žlutou kartou :-)