Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

žluté karty: Beneš Tomáš

rozhodčí: FŇUKAL Lubomír - KRATOCHVÍL Jakub, BOUDA Dušan (N)

Hosté z Předína přijeli jako lídr soutěže do Okříšek v roli favorita, ale svou roli nepotvrdili. I když byli během celého utkání techničtější, účelovost byla na straně domácích. Po brankách v první půli volali již šance Zelenky a Vostala. První z voleje těsně minul, druhý nechal vyniknout při samostatném nájezdu hostujícího gólmana.
Druhý poločas již branky přinesl a byli to domácí kdo se radovali. Molák poslal balón ve vápně Vostalovi, který zkušeně mezi nohama dal na 1:0. Poté zapnuli hosté na vyšší obrátky, ale všechny šance zlikvidoval skvěle chytající Trnka. V závěru si připsal další asistenci Molák. Ke vstřelení branky vyzval Kolbábka a ten spustil déšť radosti.