ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2021/2022 - 12. kolo

SK Huhtamaki Okříšky - SK Kouty "B"
3:1 (2:1)

16.10.2021, 14:30

branky: Bastl Vít 2x, Dočkal Tomáš

žluté karty: Tůma Radek

rozhodčí: VRZAL Vlastimil

Do první šance zápasu se dostal ve 12. minutě domácí Tůma po pasu od Dočkala. Zakončení svého úniku však prováhal. Skóre se poprvé měnilo ve 25. minutě. Na Korešův centr si naskočil Bastl a z první poslal balón o tyč do šibenice - 1:0. O 2 minuty později se prodral za hostující obranu Molák, ale na Dohnala nevyzrál. Kdo odešel na pivo a klobásu předčasně musel litovat. Minutu před koncem základní hrací doby byl ve vápně faulován Beneš a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Dočkal - 2:0. Branky do kabin se dočkali i hosté. Mašek se probojoval do zakončení a střelou na zadní tyč snížil - 2:1.
Začátek druhé půle byla holomajzna, při které nejvíce zaujala oboustranná soutěž "kdo kopne výš je kapitán". Hostující Petr Dočekal ukázal, že pásku nosí oprávněně. Další a poslední branky se diváci dočkali v 57. minutě. V obraně Koutů vznikly zmatky, kterých využil Bastl a dorazil předchozí Molakovu střelu do tyčky - 3:1. V 73. minutě vyzval Molák k další brance Bastla, ten však mířil pouze do břevna. Hosté, když nebudeme počítat propagační střely ze střední vzdálenosti, ohrozili domácí branku ve druhé půli pouze jednou. Riedlův nájezd však Trnka chytil a dorážku nepřipustil razantním odkopem dobře se vracející Jeřábek. V závěru zápasu mohl slavit ještě Vostal, ale po nabídce Bastla odmítl a tím pádem jsme utrpěli vítězství 3:1.
 

© Copyright 2003-2022 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)