ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2021/2022 - 25. kolo

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Dálnice Speřice
1:3 (1:1)

4.6.2022, 10:30

branky: Večeřa Ivoš

žluté karty: Rampír Filip

rozhodčí: BENEŠ Jiří - HOLUB Radim, NEBOLA Jaroslav

V netradičním čase utkání se domácí hráči pustili do již jistého vítěze KP odvážně a byli za svou snahu odměněni, když se v 8. minutě protáhl přes tři hráče Večeřa, který v tomto domácím utkání zakončil svou kariéru v A-mužstvu a nedal brankáři šanci - 1:0. Hosté se osmělili ve 20. minutě, když se Holenda protáhl mezi obránci, ale Fiala s námahou vyrazil. Hosté se dočkali vyrovnání ve 27. minutě po rohovém kopu zakončoval s pomocí teče domácích hráčů Vlček - 1:1. S domácími vyrovnání neotřáslo a dál se snažili o vstřelení branky. Nejblíže vstřelení byl opět Večeřa, když Ryšavý vybojoval míč u brankové čáry a přihrál zcela volnému Večeřovi, ten ale prováhal okamžik k vstřelení branky.
V 64. minutě po sérii rohů hosté udeřili, když se hlavou trefil Vlček - 1:2. Domácí se snažili vyrovnat, hosté však pronikali do otevřené obrany, ale své šance nevyužili. V 79. minutě již domácí obrana nestihla pokrýt volného Pohana a ten křižnou střelou prostělil Fialu potřetí - 1:3. Hosté byli ve druhém poločasu lepším týmem, ale domácí hráči se nemusí za svůj předvedený výkon stydět.
 

© Copyright 2003-2023 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)