ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2021/2022 - 23. kolo

SK Huhtamaki Okříšky - FC Chotěboř
2:3 (1:2)

21.5.2022, 16:30

branky: Částka Jakub, Ryšavý Radek

žluté karty: Molák Petr

rozhodčí: HOLUB Radim - DOSKOČIL Pavel, JAHODA Jaroslav

Do utkání vstoupili lépe domácí, když hned v úvodu se po pravé straně protáhl Bence Radim a přihrál bratrovi Vojtovi, ale toho zradilo zpracování a hostující brankář v pohodě zakročil. Hosté zahrávali ve 22. minutě trestný kop z pravé strany, na který si naskočil v pokutovém území domácích volný Fiedler a nedal Fialovi šanci - 0:1. Domácí měli možnost vyrovnat téměř vzápětí, když byl zcela sám před hostujícím brankářem Molák, ale jeho pokus brankář zneškodnil. Domácí se přeci jen vyrovnání dočkali, když po rychlé kombinaci utekl hostujícím obráncům Molák, přihrál Vojtovi Bencemu a ten posunul míč na volného Částku a jeho střela skončila v brance - 1:1. Hosté odpověděli ve 44. minutě, když se ke střele s 22 metrů odhodlal Jakeš a jeho pokus skončil v domácí brance - 1:2.
Ve druhém poločase hosté pokračovali v napadání domácích hráčů a v 53. minutě využil nedorozumění domácích stoperů hostující Jakeš a křižnou střelou zvýšil na 1:3. V 73. minutě po falu na Dubského zahrávali domácí pokutový kop, který s přehledem proměnil Ryšavý - 2:3. Domácí se snažili vyrovnat, ale hostující hráči všechny pokusy s přehledem uhlídali a zaslouženě zvítězili.
 

© Copyright 2003-2023 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)