ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2021/2022 - 21. kolo

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě
1:1 (0:0)

7.5.2022, 16:30

branky: Bence Radim

žluté karty: Bence Radim

rozhodčí: HANZL Daniel - KYLAR Roman, BABÁK Martin
delegát: BOBEK Josef

Do utkání vstoupili favorizovaní hosté lépe, když hned v úvodu zahrávali sérii rohových kopů, se kterými si domácí obrana v čele s brankářem Fialou poradila. Hosté kombinační hrou a nákopy na křídelní hráče dělali po celý poločas problémy domácí obraně. Ve 30. minutě se dostali domácí po přímočaré akci po ose Ryšavý, Molák, R. Bence před hostující branku a posledně jmenovaný posla míč těsně vedle branky. Ihned z protiútoku mohli jít hosté do vedení, když se míč odrazil k Františku Nečasovi, ale jeho pokus reflexivně vyrazil Fiala.
Ve druhé poločase se obraz hry opakoval, hosté byli lepší na balonu. V 54. minutě se po pěkné individuální akci dostal do pokutového území domácí Dočekal, ale ztroskotal na brankáři Fuksovi. V 60. minutě se po rychlém brejku dostali hosté před domácí branku a Šandera dotlačil míč za domácí brankovou čáru - 0:1. S domácími branka zamávala, ale šance Fortsmana a Vojtěcha Komínka zůstali nevyužité. V 82. minutě se do míče z 22 metrů opřel Radim Bence, ale jeho pokus skončil těsně vedle hostující branky. Domácí v závěru utkání přidali a dočkali se vyrovnání v 88. minutě, když Trnka doběhl míč u brankové čáry, vrátil jej na hranici pokutového území, kde z první Radim Bence vystřelil a míč skončil v hostující brance - 1:1. V závěru utkání si domácí hráči pohlídali cenný bod, kterým směřují k záchraně v soutěži.
 

© Copyright 2003-2023 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)