ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2021/2022 - 2. kolo

SK Huhtamaki Okříšky - FC Slavoj Žirovnice
2:6 (0:3)

7.8.2021, 16:30

branky: Bulant Viktor, Mašek Martin

žluté karty: Binka Tomáš, Molák Petr

rozhodčí: TERBER Ondřej - KARLÍK Ondřej, KLINER Jan
delegát: BENEŠ Jaroslav

Do prvního utkání vstoupili lépe hosté, když se v 7. minutě po chybě domácích ve středu hřiště dostal k míči hostující Smrčka, sám před Fialou nedal domácímu gólmanovi šanci - 0:1. Domácí vzápětí mohli dvakrát odpovědět po centrech z levé strany, ale hostující obrana i s brankářem si s dorážkami poradila. Ve 20. minutě šel sám na brankáře V. Bence, ale jeho pokus zneškodnil hostující brankář. Hosté udeřili po chybách obrany v rozmezí 30. a 37. minuty hned dvakrát, když šťastnými střelci byli Rozporka a Kučera – 0:3.
Ve druhém poločase chtěli domácí s utkáním něco udělat. Po rohovém kopu Ryšavého se v 56. minutě prosadil hlavou Mašek. Za dalších 5 minut nachytal hostujícího brankáře domácí Bulant, když jej z hranice velkého vápna přehodil. Domácí byli na koni a vyrovnání viselo ve vzduchu. Hosté však využili zaváhání domácí obrany a po faulu Binky v pokutovém území měli možnost zahrávat pokutový kop. Z něj se nemýlil Vodáček – 2:4. Domácí se snažili zkorigovat výsledek, ale V. Bence po samostatném úniku trefil pouze boční síť. Vzápětí domácí Binka zahrál míč tak nešťastně, že míč z 20 metrů zapadl pod břevno vlastní branky - 2:5. Těsně před závěrem se ještě dostal do samostatného úniku hostující Kučera a svou druhou brankou domácí tým dorazil - 2:6.

Reportáž - fotbalunas.cz

Žirovnice se v Okříškách rozstřílela
Ještě o gól více než Speřice vstřelila v úvodním kole Žirovnice. V Okříškách se trefila hned šestkrát...

Po poločase bylo rozhodnuto
Do prvního utkání vstoupili lépe hosté, když se v 7. minutě po chybě domácích ve středu hřiště dostal k míči hostující Smrčka, sám před Fialou nedal domácímu gólmanovi šanci – 0:1. Domácí vzápětí mohli dvakrát odpovědět po centrech z levé strany, ale hostující obrana i s brankářem si s dorážkami poradila. Ve 20. minutě šel sám na brankáře V. Bence, ale jeho pokus zneškodnil hostující brankář. Hosté udeřili po chybách obrany v rozmezí 30. a 37. minuty hned dvakrát, když šťastnými střelci byli Rozporka a Kučera – 0:3.

Domácí pouze korigovali výsledek
Ve druhém poločase chtěli domácí s utkáním něco udělat. Po rohovém kopu Ryšavého se v 56. minutě prosadil hlavou Mašek. Za dalších 5 minut nachytal hostujícího brankáře domácí Bulant, když jej z hranice velkého vápna přehodil. Domácí byli na koni a vyrovnání viselo ve vzduchu. Hosté však využili zaváhání domácí obrany a po faulu Binky v pokutovém území měli možnost zahrávat pokutový kop. Z něj se nemýlil Vodáček – 2:4. Domácí se snažili zkorigovat výsledek, ale V. Bence po samostatném úniku trefil pouze boční síť. Vzápětí domácí Binka zahrál míč tak nešťastně, že míč z 20 metrů zapadl pod břevno vlastní branky – 2:5. Těsně před závěrem se ještě dostal do samostatného úniku hostující Kučera a svou druhou brankou domácí tým dorazil – 2:6.
 

© Copyright 2003-2023 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)