ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2021/2022 - 14. kolo

SK Huhtamaki Okříšky - FC Velké Meziříčí "B"
3:1 (1:0)

6.11.2021, 14:00

branky: Benda Ondřej, Bulant Viktor, Dočekal Martin

žluté karty: Bence Radim, Benda Ondřej, Trnka Tomáš

rozhodčí: NIEDERLE Zdeněk - ŠRÁMEK Zdeněk, BOUDA Josef
delegát: VRZÁČEK Miroslav

Do předehrávaného jarního kola vstoupili domácí jako uragán, když v 1. minutě zahrával Ryšavý trestný kop a hlavička Němce skončila na tyči hostující branky. O chvíli později v hostujícím pokutovém území vznikl zmatek a Vojta Bence minul odkrytou branku. Domácí se vedoucí branky přece jen dočkali, když ve 22. minutě zahrával Rampír od půlicí čáry trestný kop a po odrazech od hráčů se míč odrazil od tyče hostující branky ke zcela volnému Bendovi – 1:0. Poté hostující hráči kombinační hrou přehrávali domácí, ale jejich pokusy končily před domácím pokutovým územím. Ve 33. minutě se dostal do samostatného úniku hostující Chodák, ale skončil na Fialovi.
V průběhu druhého poločasu se hra odehrávala ve středu pole. Šance bratrů Benců srazily obránci na roh. V 74. minutě se do míče opřel domácí Trnka, míč propadl v malém vápně k Ryšavému a ten zprvní poslal zpět před branku, kde zcela volný Bulant neměl problém skorovat - 2:0. O šest minut později měli domácí možnost zahrávat volný přímý kop z 20-ti metrů, k němu se postavil Dočekal a trefil šibenici hostující branky - 3:0. Hosté se nevzdávali a v 86. minutě snížil po rychlém brejku Chalupa. Domácí si v závěru utkání pohlídali důležitou výhru.
Fotogalerie ze zápasu

 

© Copyright 2003-2023 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)