ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2021/2022 - 11. kolo

SK Huhtamaki Okříšky - FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou
1:2 (0:0)

9.10.2021, 15:00

branky: Dubský Petr

žluté karty: Rampír Filip, Ryšavý Radek

rozhodčí: BENEŠ Jiří - STRAKA Karel, KLINER Jan
delegát: SVOBODA Jan

Utkání dvou celků ze spodní částí tabulky začalo opatrně. V 17. minutě se dostal do samostatného úniku hostující Bačkovský, ale jeho pokus skončil v náruči Fialy. O tři minuty později se po nedorozumění domácí obrany ke střele dostal hostující Bezděk jeho pokus skončil těsně nad domácí brankou. Ve 35. minutě domácí Dubský spálil tutovku, když Částkův centr z pravé strany sám na malém vápně trefil nad hostující branku.
Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, když zahrávali v krátkém sledu tři rohové kopy, které domácí obrana vždy odvrátila. Domácí se v 54. minutě po rychlé kombinaci dostali do pokutového území hostů, kde Večeřa našel zcela volného Dubského a ten nedal hostujícímu brankáři šanci - 1:0. Hosté vyrovnali v 77. minutě, po centru z pravé strany míč propadl k Fišerovi a ten šťastně přeloboval Fialu - 1:1. Za čtyři minuty bylo s domácími zle, když v pokutovém území fauloval domácí Němec a hosté měli možnost zahrávat pokutový kop. K němu se postavil Gramer, jeho pokus Fiala chytil, ale jeho dorážka skončila za zády domácího brankáře. Ve zbytku utkání již domácí neměli sílu na vyrovnání.
 

© Copyright 2003-2023 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)