ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2020/2021 - 9. kolo

SK Huhtamaki Okříšky - FC Slavoj Žirovnice
1:2 (0:0)

3.10.2020, 15:00

branky: Bence Vojtěch

žluté karty: Benda Ondřej, Zeman Michal


rozhodčí: SVOBODA Patrik - TERBER Ondřej, PŮLPÁN Ondřej
delegát: BAJER Josef

Utkání dvou sousedů v tabulce začalo převahou hostů, kteří hráli po větru. Domácí obraně dělal problémy agilní Cajz, který v 25. minutě sřílel zcela sám vysoko nad a po rohu ve 35. minutě k němu propadl míč a jeho pokus opět skončil nad Fialovpou brankou. Domácí se z následného protiútoku dostali k hostujícímu pokutovému území, ale pokus Rampíra skončil vedle branky hostí. Ve 42. minutě zahrávali hosté další z rohových kopů a opět se míč dostal k Cajzovi, ale jeho pohotový volej skončil vysoko nad.
Druhý poločas začal lépe pro domácí. V 53. minutě dostal více prostoru na pravé straně Trnka, který utekl hostujícímu obránci, nezištně přihrál Bencemu a ten nedal hostujícímu brankáři šanci - 1:0. V 56. minutě unikal hostující obraně Dubský a Tolkner jej fauloval a obdržel červenou kartu. Domácí přesilovku nezačali vůbec dobře. V 57. minutě hosté zahrávali rohový kop a míč se odrazil od domácího Maška do vlastní branky - 1:1. V 73. minutě po nedorozumění domácí obrany utekl po pravé straně Cajz a křižnou střelou zvýšil na 1:2. Domácí se snažili vyrovnat, ale pokus Večeři skončil těsně vedle tyče hostující branky. V 87. minutě mohli hosté přidat pojistku, ovšem Kučerík přestřelil zcela prázdnou domácí branku. Hosté byli po celé utkání lepším celkem a tudíž je jejich vítězství zasloužené.
 

© Copyright 2003-2023 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)