ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2020/2021 - 2. kolo

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Dálnice Speřice
0:1 (0:1)

2.9.2020, 17:30


rozhodčí: ROSICKÝ Pavel - LANDSMAN David, SOUKUPOVÁ Věra
delegát: ŠULA Jaroslav

Do odloženého utkání vstoupili hosté v roli favorita a to hned od začátku potvrzovali. V 6. minutě se ke střele z hranice šestnáctky odhodlal Soukup a jeho střelu nohou vyrazil Fiala. O pár minut později vyslal střelu na domácí branku Vlček a jeho pokus skončil těsně vedle. Ve 33. minutě zahrávali hosté trestný kop z 18-ti metrů a pokus Vlčka skončil v síti - 0:1. O chvílí později hosté zahrávali Holendou další trestný kop, ale jeho pokus vyrazil Fiala na roh. Domácí se celý první poločas snažili překvapit rychlými kontry, ale ty končily buď nepřesnostmi, nebo na obráncích soupeře.
Ve druhém poločase hosté kontrovali utkání, přesto se domácí dostávali do zakončení. Hlavně agilní Bence měl dvakrát k vyrovnání velmi blízko, ale jeho pokusům chyběly centimetry. Největší šanci domácích měl v 90. minutě Lukáš Rampír, když se rohu dostal k odraženému míči, ale jeho pokus vykopl z branky hostující Fukan.
 

© Copyright 2003-2023 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)