Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

delegát: ŠVARC Libor

Začátek utkání začal velmi svižně, když si vypracovala obě mužstva šance na vstřelení branky. V 18. minutě se již domácí hráči radovali, když po rohovém kopu míč propadl k Dubskému, který jej vrátil na malé vápno k volnému Bencemu a ten nezaváhal - 1:0. Poté hosté měli uzemní převahu, ale jejich pokusy končili na obraně domácích. Ve 38. minutě založil domácí Benda rychlý brejk na jehož konci byl Dubský, ale jeho pokus vyrazil hostující brankář na roh.
Ve druhém poločase zaskočili hostující hráči domácí a ti jen mohli děkovat brankáři Fialovi, který vytáhl během chvíle 3 zákroky, kterými držel domácí ve vedení. Ovšem v 59. minutě již kapituloval, když po trestném kopu dorážel do prázdné branky hostující Chalupa Lukáš - 1:1. Domácí se snažili o vstřelení vítězné branky, ale hosté je do vážnější šance nepustili.