0:4 (0:2)

14.4.2019, 11:00

rozhodčí: ŠVEHLA Marek - MAREŠ Petr, TOMŠŮ Václav

sestava: Nováková - Papírníková, Neumanová, Minářová - Poláková, Hortová - Matyášová, Kazatelová, Laušová, Pospíšilová P.- Dočekalová (Pospíšilová A.)

První zápas jarní sezony odehrály okříšské holky z neoblíbenými Medlánkami. Hostující tým byl od začátku aktivnější, ale domácí pozorně bránili a kromě střel z dálky své soupeřky k vážnějšímu ohrožení nepouštěli. Medlánky se prosadily šťastným gólem ve 33. minutě, když se po závaru před Novákovou nejlépe orientovala Pivničková. Za 4 minuty to bylo již 2:0. To se důrazem v souboji prosadila Kopijevská a stanovila tak poločasový výsledek.
Ve druhé půlce se již hrál vyrovnaný fotbal. Okříšky se začaly dostávat do slibných situací, ale i obrana Medlánek v čele se stoperkou Štrůblovou byla pozorná. Hostující tým už hrál jen na brejkové situace. Definitivní rozuzlení zápasu dala Hádlíková, která po jednom povedeném brejku zvýšila na 3:0. To domácí hráčky zlomilo úplně a Pivničková svou druhou trefou stanovila konečný stav utkání.