ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2018/2019 - 9. kolo

SK Huhtamaki Okříšky - SK Bystřice nad Pernštejnem
1:3 (0:2)

30.9.2018, 15:30

branky: Benda Ondřej

žluté karty: Benda Ondřej, Tekal Jan, Tůma Radek, Večeřa Ivoš, Zeman Michal


rozhodčí: HAVLÍN Marek - PETRLÍK Ladislav, NIEDERLE Zdeněk
delegát: VRZÁČEK Miroslav

sestava: Fiala - Tekal, Mašek M., Dočkal, Večeřa I. - Benda, Dočekal, Zeman, Ryšavý (72. Rampír) - Dubský (60. Bulant), Bastl (13. Tůma)

Domácí si v prvním poločasu vypracovali celou řadu gólových šancí, ale žádnou z nich neproměnili. Vrcholem zmaru byl zahozený pokutový kop, který neproměnil po faulu na Tůmu Mašek. Hosté se ujali vedení po přímém kopu, kdy z 20 metrů obstřelil zeď Vařejka. Na druhé straně přistrčil Dočekal Dubskému, ten obešel Dudáka, ale netrefil jeho odkrytou branku. Poté utekli domácí obraně Čech se Sodomkou a nedali Fialovi šanci. Na druhé straně Tůma ideálně přistrčil Dubskému, toho však vychytal Dudák.
Hned po změně stran využil Čech své rychlosti a zabezpečil hostům luxusní vedení. Snahu nelze domácímu mužstvu upřít, ale zápas byl pro ně tentokrát krutý. Bulant přiťukl do nadějné pozice Zemanovi, ale jeho střela neměla gólové parametry. V 67. minutě mohl vykřesat jiskřičku naděje neúnavný Tůma, ale přestřelil Dudákovu branku. Hosté udělali v obraně jedinou větší chybičku, když v samém závěru nechali po rohovém kopu hlavičkovat Bendu, který korigoval výsledek.


Odehrané minuty v zápase:
Benda Ondřej90 min.
Dočekal Martin90 min.
Dočkal Tomáš90 min.
Fiala Libor90 min.
Mašek Martin90 min.
Tekal Jan90 min.
Večeřa Ivoš90 min.
Zeman Michal90 min.
Tůma Radek77 min.
Ryšavý Radek72 min.
Dubský Petr60 min.
Bulant Viktor30 min.
Rampír Filip18 min.
Bastl Vít13 min.
 

© Copyright 2003-2023 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)