ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2018/2019 - 3. kolo

SK Huhtamaki Okříšky - FC Náměšť n. O. - Vícenice
4:2 (0:0)

18.8.2018, 16:30

branky: Benda Ondřej 2x, Dubský Petr, Zeman Michal


rozhodčí: POJEZNÝ Karel - TERBER Ondřej, BURIAN Vít
delegát: VANĚK Luboš

sestava: Fiala - Večeřa I., Mašek M., Dočkal, Benda - Široký (84. Němec), Dočekal, Zeman, Ryšavý R. - Dubský (79. Bulant), Bastl

Do okresního derby s nováčkem soutěže z Náměště vstoupili lépe domácí. Během úvodních 20 minut se v brankových příležitostech ocitli Dubský, Dočekal a zvláště Bastl, když mu hlavičku do prázdné branky vyrazil skvělým zákrokem hostující brankář Kováč. Poté se dohry dostali hosté, s jejichž dlouhými balony měla domácí obrana problémy. Po jednom dlouhém nákopu a faulu na hostujícího hráče, zahrával Durajka trestný kop z 20 metrů, ale s ním si poradil domácí Fiala. Těsně před odchodem do kabin měl brankovou příležitost hostující Šimončič, ale jeho pokus zneškodnil Fiala.
Na začátku druhého poločasu se do přečíslení dostali domácí hráči, ale na střílenou přihrávku Dubského nikdo nedosáhl. Pravidlo nedáš-dostaneš se naplnilo hned vzápětí, když fauloval v pokutovém území domácí Dočkal a z nařízené penalty se Durajka nemýlil - 0:1. Domácí se hned po rozehrání dostali k možnosti zahrávat rohový kop a po skrumáži se k míči dostal Dubský a vyrovnal - 1:1. Domácí byli při chuti a v 59. minutě se po dalším rohu k odraženému míči dostal Benda a otočil stav utkání - 2:1. Pro hosty to byl šok. V 60. minutě zahrával domácí Večeřa trestný kop a Benda hlavou zvýšil na 3:1. Hosté se pokusili zkorigovat stav, když domácí obraně utekl Kašík, ale Fiala jeho pokus zneškodnil. V 79. minutě se mezi obránci protáhl Dubský, udělal kličku i brankáři, přihrál před prázdnou branku Zemanovi a ten měl snadnou pozici - 4:1. Hosté snížili v 86. minutě, když po krásném úniku nedal domácímu Fialovi šanci hostující Jonák - 4:2. Domácí si poté již vítězství pohlídali.
 

© Copyright 2003-2023 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)