ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2018/2019 - 21. kolo

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Dálnice Speřice
5:1 (4:1)

5.5.2019, 16:30

branky: Benda Ondřej, Dočekal Martin, Dočkal Tomáš, Ryšavý Radek, Tůma Radek


rozhodčí: HANZL Daniel - NOVÁK Filip, HAVLÍN Martin
delegát: VRZÁČEK Miroslav

sestava: Fiala - Tekal, Dočkal, Němec, Binka - Široký (76. Bulant), Benda, Dočekal, Ryšavý (81. Koreš) - Dubský (89. Večeřa I.), Tůma (51. Vostal)

Domácí hráči vstoupili do utkání velmi dobře, když ve 2. minutě využil špatné rozehrávky hostujícího brankáře Tůma a z 16-ti metrů vstřelil vedoucí branku - 1:0. Hosté byli jako opaření, protože takový začátek nečekali. Vzápětí se do úniku po pravé straně dostal Tůma a jeho centr prošel celým pokutovým území nikým netečován. Ve 13. minutě zahrával domácí Široký rohový kop, který přesně našel hlavu zcela volného Bendy, ten nedal hostujícímu brankáři šanci - 2:0. Hosté zahrozily v 15. minutě Moravcem, ale jeho pokus zlikvidoval Fiala. V 16. minutě domácí předvedli nejhezčí akci utkání. Míč putoval na jeden dotek po ose Ryšavý - Tůma – Dubský - Dočekal a posledně jmenovaný s pomocí tyče vstřelil další branku - 3:0. Ve 23. minutě se do pokutového území hostů vřítil Dubský a byl podražen. Nařízený pokutový kop proměnil Ryšavý - 4:0. Hostující hráči se snažili ohrozit domácí branku střelami z dálky. Ve 36. minutě se po nedorozumění domácí obrany dostal k míči Vlček a snížil na 4:1.
V 62. minutě zahrával domácí Benda trestný kop, který brankář vyrazil na roh. V 67. minutě si vybral druhou slabší chvilku hostující brankář, když špatně rozehrál, k míči se dostal Dočkal a zvýšil vedení domácích na 5:1. Hosté se pokusily zkorigovat výsledek v 86. minutě, když po centru hlavičkoval Fukan do břevna domácí branky. Ve druhém poločase si domácí hlídali náskok a pečlivou obranou hosty nepouštěli do žádných šancí a zaslouženě zvítězili.
 

© Copyright 2003-2023 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)