ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2018/2019 - 19. kolo

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Sapeli Polná
2:1 (0:0)

21.4.2019, 16:00

branky: Rampír Filip 2x

žluté karty: Dočkal Tomáš


rozhodčí: PAVLAS Jiří - STEHLÍK Michal, LANDSMAN David
delegát: TRÁVNÍČEK Jiří

Utkání začalo hodně zhurta, když ve 2. minutě hosté zahrávali rohový kop a Benáček hlavou vystřelil těsně nad. Ihned z protiútoku míč propadl k překvapenému Rampírovi a jeho střela skončila vedle hostující branky. Hosté hrozili z rychlého přechodu k domácí brance. Ve 21. minutě se do úniku dostal hostující Částka a jeho pokus reflexivně vyrazil Fiala na roh. Domácí ohrožovali hostujícího brankáře střelami z hranice pokutového území. Ve 34. minutě napřáhl za velkým vápnem domácí Rampír a s jeho pokusem měl hostující brankář problémy. Hosté mohli ve 37. minutě vstřelit vedoucí branku, když po pravé straně zaútočili a míč se dostal ke zcela volnému Adamcovi, ale jeho pokus vyrazil Fiala na roh.
Do druhého poločasu vstoupili velmi dobře domácí. Tůma přihrál zcela volnému Rampírovi, ten si poradil s obráncem a jeho střela skočila u levé tyče hostující branky - 1:0. Další možnost ke vstřelení branky měli domácí v 62. minutě, když po trestném kopu Ryšavého mířil hlavou těsně nad domácí Benda. Hosté zahrozili v 65. minutě, když se po levé straně řítil na domácího brankáře Padrnos, jeho střela skončila vysoko nad. Hosté se dočkali vyrovnání v 81. minutě, když se po chybě obrany k míči dostal Padrnos a vyrovnal - 1:1. Domácí chtěli vstřelit vedoucí branku, ale střelu Dočkala vykopl z branky hostující obránce. Přesto se domácí hráči dočkali. V 90. minutě si míč navedl ke střele Rampír a jeho pokus pomocí teče hostujícího obránce skočil u levé tyče hostující branky - 2:1.
 

© Copyright 2003-2023 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)