ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2018/2019 - 13. kolo

SK Huhtamaki Okříšky - FC Velké Meziříčí B
3:5 (1:2)

28.10.2018, 14:30

branky: Dubský Petr, Mašek Martin, Večeřa Ivoš

žluté karty: Benda Ondřej, Dočekal Martin, Dubský Petr, Fiala Libor, Večeřa Ivoš


rozhodčí: NOVÁK Filip - PFEIFER Michal, MACHAČ Lukáš
delegát: PROKEŠ Jan

sestava: Fiala - Binka, Němec (82. Dočkal), Mašek M., Večeřa I. - Dočekal, Zeman (83. Krejčí), Benda, Ryšavý - Dubský - Bulant

Do utkání vstoupili lépe hosté, když již ve 2. minutě na malém vápně špatně trefil míč Pech a ten skončil těsně vedle domácí branky. V 10. minutě střílel domácí Bulant a jeho pokus vyrazil hostující brankář na roh. Za další dvě minuty se dostal ke střele hostující Mužátko a domácí brankář Fiala reflexivně nohou míč vyrazil. Hosté byli dále při chuti, domácí obrana nezachytila přihrávku za obranu a hostující Dufek běžel sám na Fialu, ale ten jeho pokus zlikvidoval. Ve 25. minutě kopali hosté pokutový kop a ten proměnil Crkal – 0:1. Domácí hráči ohrožovali hostující branku jen střelami z dálky. Ve 33. minutě po chybě domácího obránce zvýšil hostující hráč Pech na 0:2. Domácí hráči dostali možnost zahrávání trestného kopu a jeho exekutor Ryšavý posadil centr na hlavu Maškovi a ten snížil na 1:2.
Do druhého poločasu vlétli domácí a po faulu na Bulanta kopali penaltu a tu proměnil Večeřa - 2:2. V 60. minutě kopal domácí Večeřa trestný kop a míč propadl k Dubskému a ten zvýšil na 3:2. Domácí se z vedení dlouho neradovali, když po centru ze strany neuhlídali hostujícího Puži a ten vyrovnal na 3:3. Domácí se snažili vrátit vedení na svou stranu, ale po faulu v pokutovém území kopali hosté další pokutový kop a ten proměnil Mužátko - 3:4. Za další 4 minuty se k míči dostal hostující Matulka a přehodil brankáře Fialu a uzavřel skóre na konečných 3:5.
 

© Copyright 2003-2023 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)