ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2018/2019 - 11. kolo

SK Huhtamaki Okříšky - HFK Třebíč
4:4 (1:3)

13.10.2018, 15:00

branky: Bulant Viktor 3x, Ryšavý Radek

žluté karty: Dočekal Martin, Dočkal Tomáš, Mašek Martin, Večeřa Ivoš


rozhodčí: FOTR Jan - KRONDRÁF Jan, ŠRÁMEK Zdeněk
delegát: DOBROVOLNÝ Zdeněk

sestava: Hvězda - Tekal, Dočkal Mašek M., Večeřa I. - Ryšavý, Dočekal, Zeman, Benda - Bulant (80. Rampír), Dubský (87. Molák)

Do okresního derby vstoupili lépe hosté, aniž by půjčili domácím hráčům míč se po chybě domácí obrany dostal k míči hostující Maleta a v 1. minutě otevřel skóre - 0:1. Domácí odpověděli v 7. minutě, když po krásné přihrávce od Dočekala se prosadil Bulant - 1:1. Domácí se po vyrovnávající brance snažili přidat další branku, ale po nedorozumění v domácí obraně utekl hostující Maleta a zvýšil na 1:2. Domácí ohrožovali hostující branku jen střelami z dálky, se kterými si brankář poradil. V 38. minutě si vybral slabší chvilku domácí brankář Hvězda, když výkop hostujícího brankáře neodhadl a ten jej s pomocí větru přeskočil a skončil v brance - 1:3. Pro domácí to byl šok a kupili chyby v obraně. Ve 45. minutě mohlo být s domácími ještě hůře, když se do úniku dostal Florián, ale jeho pokus domácí brankář vyrazil na roh.
Druhy poločas začali lépe domácí, když ve 46. minutě snížil Bulant na 2:3. Domácí hráči se snažili vyrovnat a to se jim povedlo v 61. minutě, když míč propadl k volnému Bulantovi a ten vyrovnal na 3:3. Domácí měli další šance, ale po další chybě v rozehrávce v 66. minutě strhl vedení na stranu hostů Maleta - 3:4. Domácí se hnali za vyrovnáním a po faulu na agilního Bulanta, kopal trestný kop Ryšavý a vyrovnal na konečných 4:4.
 

© Copyright 2003-2023 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)