4:0 (1:0)

14.4.2018, 15:30

rozhodčí: PEŇÁZ Václav - COUFAL Artur

sestava: Kremláčková - Matyášová, Dočekalová, Minářová - Nováková, Neumanová - Poláková, Jahodová, Hortová - Laušová, Kazatelová (Pospíšilová P., Papírníková)

Zápas v Tasovicích začal oboustranně opatrně. Postupem času měly více ze hry domácí hráčky, ale šance si žádné mužstvo nevytvořilo. Ve 28. minutě zahrávaly Tasovice přímý kop z hranice šestnáctky a Varhaníková prostřelila vše co před ní stálo - 1:0. Šanci na vyrovnání měla na konci poločasu Hortová, ale těžký balon netrefila ideálně a ten skončil těsně vedle tyčky.
Ve druhé půli Okříšky přidaly a po pěti minutách mohla srovnat Laušová, která postupovala sama na brankařku, ale její pokus se mezi tyče nevešel. Zato domácí trestali. V 54. minutě Varhaníková opět z přímáku krásně vymetla šibenici a o tři minuty později Křížová po samostatném úniku zvýšila už na rozdíl tří branek. Okříšská děvčata se však nepoložila a přicházely i šance. Byla to hlavně aktivní Kazatelová, která v jedné šanci těsně minula a pak zahrávala dva trestné kopy. Jeden skončil na tyči a druhý s námahou vytlačila domácí Dohnalová mimo svou branku. Konečnou podobu výsledku dala na konci zápasu Burdelová. Okříšské holky trápí proměňování šancí, jinak by tento zápas vypadal úplně jinak. Tasovice určitě nebyly lepší o čtyři branky.