ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SK Huhtamaki Okříšky - FC Chotěboř
2:2 (0:2)

10.6.2018, 16:30

branky: Zeman Michal 2x


rozhodčí: FRIDRICHOVSKÝ Miroslav - MACHAČ Lukáš, MÜLLER Jiří

sestava: Fiala - Večeřa I., Mašek M., Němec, Binka - Rampír, Dočekal, Dočkal (85. Lorenc), Ryšavý R. - Zeman, Bulant (88. Voda)

Domácí dostali v prvním poločasu lekci z produktivity, když hosté ze dvou útoků dali dva góly. Již v osmé minutě po centru dorazil míč do sítě Běloušek a ve 26. minutě utekl Bělovský a nedal Fialovi šanci. Domácí měli územní převahu a vytvořili si i několik příležitostí. Již ve třetí minutě Rampír v utěšené pozici na šestnáctce přestřelil hostující branku. Poté Dočkal hlavičkoval z rohu těsně vedle hostující branky. Ve 25. minutě vystřelil Zeman, ale Dobrovolný konečky prstů vytáhl míč nad branku.
Ve druhém poločasu domácí ještě přidali a odměnou jim bylo vyrovnání. V 55. minutě po rohovém kopu Mašek přiťukl hlavou míč Zemanovi a ten korigoval na 1:2. O deset minut později utekl po křídle Večeřa a předložil osamocenému střelcovi utkání Zemanovi - 2:2. Poté se hra vyrovnala, přesto obě mužstva měla ještě po jedné gólové šanci. Fiala vychytal na dvakrát Bělouška a Bulanta v úniku Dobrovolný.


Odehrané minuty v zápase:
Binka Tomáš90. min.
Dočekal Martin90. min.
Fiala Libor90. min.
Mašek Martin90. min.
Němec Vojtěch90. min.
Rampír Filip90. min.
Ryšavý Radek90. min.
Večeřa Ivo90. min.
Zeman Michal90. min.
Bulant Viktor88. min.
Dočkal Tomáš85. min.
Lorenc Petr5. min.
Voda Václav2. min.
 

© Copyright 2003-2018 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)