10.6.2018, 16:30

branky: Zeman Michal 2x

rozhodčí: FRIDRICHOVSKÝ Miroslav - MACHAČ Lukáš, MÜLLER Jiří

sestava: Fiala - Večeřa I., Mašek M., Němec, Binka - Rampír, Dočekal, Dočkal (85. Lorenc), Ryšavý R. - Zeman, Bulant (88. Voda)

Domácí dostali v prvním poločasu lekci z produktivity, když hosté ze dvou útoků dali dva góly. Již v osmé minutě po centru dorazil míč do sítě Běloušek a ve 26. minutě utekl Bělovský a nedal Fialovi šanci. Domácí měli územní převahu a vytvořili si i několik příležitostí. Již ve třetí minutě Rampír v utěšené pozici na šestnáctce přestřelil hostující branku. Poté Dočkal hlavičkoval z rohu těsně vedle hostující branky. Ve 25. minutě vystřelil Zeman, ale Dobrovolný konečky prstů vytáhl míč nad branku.
Ve druhém poločasu domácí ještě přidali a odměnou jim bylo vyrovnání. V 55. minutě po rohovém kopu Mašek přiťukl hlavou míč Zemanovi a ten korigoval na 1:2. O deset minut později utekl po křídle Večeřa a předložil osamocenému střelcovi utkání Zemanovi - 2:2. Poté se hra vyrovnala, přesto obě mužstva měla ještě po jedné gólové šanci. Fiala vychytal na dvakrát Bělouška a Bulanta v úniku Dobrovolný.