ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2017/2018 - 20. kolo

SK Huhtamaki Okříšky - Sokol Košetice
0:1 (0:0)

6.5.2018, 16:30

žluté karty: Dočekal Martin, Dubský Petr


rozhodčí: STRAKA Karel - PAVLAS Jiří, ŠETEK Jiří
delegát: HRKAL Václav

sestava: Fiala - Tekal (73. Němec), Dočkal, Mašek M., Binka - Rampír, Dočekal (61. Bulant), Zeman, Ryšavý R. - Dubský, Tůma

Domácí měli po celý první poločas územní převahu, ale největší šanci si vypracovali hosté, když se na Fialu řítil sám Duba, ale míč poslal vedle brány. Okříšky hrozily zejména po standardních situacích, které však hostující obrana, někdy i s trochou štěstí, odvracela. Tůma sice přehlavičkoval Jíšu, ale míč směřující do branky vykopl Kordík. Dočkal po rohovém kopu mířil hlavou těsně nad hostující branku.
Ve druhém poločasu se obraz hry nezměnil a hosté hrozili z rychlých protiútoků. V 63. minutě utekl Starý a nedal Fialovi šanci. To ještě domácí gólman zlikvidoval samostatný únik Vejsady. Domácí se moc do šancí nedostávali, jelikož hostující obrana pracovala dobře. Tůma a Zeman nedotáhli své akce do konce a Ryšavý z přímého kopu mířil těsně nad.
 

© Copyright 2003-2023 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)