ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2017/2018 - 17. kolo

A.F.C. Humpolec - SK Huhtamaki Okříšky
1:0 (1:0)

15.4.2018, 15:30

žluté karty: Dubský Petr, Mašek Lukáš, Molák Petr, Tůma Radek, Večeřa Ivoš


rozhodčí: POJEZNÝ Karel - DOSKOČIL Pavel, HAVLÍN Martin
delegát: ŠVARC Libor

sestava: Fiala - Večeřa I., Mašek M. (46. Němec), Tekal, Rampír F. - Molák (72. Mašek L.), Zeman, Dočekal, Dubský - Tůma, Dufek (65. Bulant)

Z Třebíčského deníku
reportáž
Dvacet minut se hrál opatrný fotbal, pak převzali aktivitu domácí. Po akci Šerého zakončoval na dlouhou nohu Dalík, branku netrefil, při další tutovce Šerého vychytal Fiala. Ve 32. minutě už se domácí radovali. Šerý rozehrál velmi šikovně trestný kop ze strany hřiště, před Fialou proběhlo hned několik hráčů a nikým netečovaný míč skončil v síti.
Hned v úvodu druhého poločasu mohl ze spolupráce Alta s Tomovičem vytěžit gólovou pojistku Pikl, jenže namířil vedle branky. Hosté hrozili především prostřednictvím rychlonohého Tůmy, ale skóre se neměnilo. Dramatická zápletka přišla čtvrt hodiny před koncem. Kříž oplácel nečistý zákrok Tůmovi a vykoledoval si červenou kartu. Do humpolecké branky vystřídal Páša. Při sérii tří rohů a následných závarů svůj tým podržel a uhájil těsnou výhru.

Tiskovka
Gustav Cabúk - trenér Okříšek
Trápí nás zranění. V silně pozměněné sestavě jsme vycházeli ze zabezpečené obrany a zkoušeli brejky, ze kterých hrozil hlavně Tůma, ale čistou gólovku jsme si nevypracovali. Dvě velké šance domácích jsme přežili, ale soupeř se ujal šťastně vedení po přímém kopu, který dva naši obránci nedokázali odvrátit a míš propadl do sítě. Druhý poločas jsme nepustili Humpolec k ničemu, ale náš závěrečný nápor k vyrovnání nevedl. Domácí obránci třikrát zastoupili na čáře již překonaného gólmana, a tak jsme na kýžený bod nedosáhli. Naše hráče musím pochválit za bojovnost i nasazení.

Ján Kubík - trenér Humpolce
Okříšky hrály na nakopávané míče, čekaly na naše chyby. S tím počítali, zkomplikovali jsme si to sami. V prvním poločase jsme mohli dát více než jeden gól, měli jsme tam další dvě vyložené šance. V závěru se nám to zkomplikovalo po vyloučení Kříže. Byly tam nepříjemné závary před brankou, se štěstím jsme vítězství uhájili.
 

© Copyright 2003-2023 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)