ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A.F.C. Humpolec - SK Huhtamaki Okříšky
1:0 (1:0)

15.4.2018, 15:30

žluté karty: Dubský Petr, Mašek Lukáš, Molák Petr, Tůma Radek, Večeřa Ivo


rozhodčí: POJEZNÝ Karel - DOSKOČIL Pavel, HAVLÍN Martin
delegát: ŠVARC Libor

sestava: Fiala - Večeřa I., Mašek M. (46. Němec), Tekal, Rampír F. - Molák (72. Mašek L.), Zeman, Dočekal, Dubský - Tůma, Dufek (65. Bulant)

Z Třebíčského deníku
reportáž
Dvacet minut se hrál opatrný fotbal, pak převzali aktivitu domácí. Po akci Šerého zakončoval na dlouhou nohu Dalík, branku netrefil, při další tutovce Šerého vychytal Fiala. Ve 32. minutě už se domácí radovali. Šerý rozehrál velmi šikovně trestný kop ze strany hřiště, před Fialou proběhlo hned několik hráčů a nikým netečovaný míč skončil v síti.
Hned v úvodu druhého poločasu mohl ze spolupráce Alta s Tomovičem vytěžit gólovou pojistku Pikl, jenže namířil vedle branky. Hosté hrozili především prostřednictvím rychlonohého Tůmy, ale skóre se neměnilo. Dramatická zápletka přišla čtvrt hodiny před koncem. Kříž oplácel nečistý zákrok Tůmovi a vykoledoval si červenou kartu. Do humpolecké branky vystřídal Páša. Při sérii tří rohů a následných závarů svůj tým podržel a uhájil těsnou výhru.

Tiskovka
Gustav Cabúk - trenér Okříšek
Trápí nás zranění. V silně pozměněné sestavě jsme vycházeli ze zabezpečené obrany a zkoušeli brejky, ze kterých hrozil hlavně Tůma, ale čistou gólovku jsme si nevypracovali. Dvě velké šance domácích jsme přežili, ale soupeř se ujal šťastně vedení po přímém kopu, který dva naši obránci nedokázali odvrátit a míš propadl do sítě. Druhý poločas jsme nepustili Humpolec k ničemu, ale náš závěrečný nápor k vyrovnání nevedl. Domácí obránci třikrát zastoupili na čáře již překonaného gólmana, a tak jsme na kýžený bod nedosáhli. Naše hráče musím pochválit za bojovnost i nasazení.

Ján Kubík - trenér Humpolce
Okříšky hrály na nakopávané míče, čekaly na naše chyby. S tím počítali, zkomplikovali jsme si to sami. V prvním poločase jsme mohli dát více než jeden gól, měli jsme tam další dvě vyložené šance. V závěru se nám to zkomplikovalo po vyloučení Kříže. Byly tam nepříjemné závary před brankou, se štěstím jsme vítězství uhájili.


Odehrané minuty v zápase:
Dočekal Martin90 min.
Dubský Petr90 min.
Fiala Libor90 min.
Rampír Filip90 min.
Tekal Jan90 min.
Tůma Radek90 min.
Večeřa Ivo90 min.
Zeman Michal90 min.
Molák Petr72 min.
Dufek Ondřej65 min.
Mašek Martin45 min.
Němec Vojtěch45 min.
Bulant Viktor25 min.
Mašek Lukáš18 min.
 

© Copyright 2003-2019 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)