ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2017/2018 - 16. kolo

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě
2:1 (2:1)

7.4.2018, 15:30

branky: Dubský Petr, Tekal Jan

žluté karty: Dubský Petr, Molák Petr, Tůma Radek, Široký Ondřej
červené karty: Ryšavý Radek


rozhodčí: STEHLÍK Michal - PETRLÍK Ladislav, KRONDRÁF Jan
delegát: VIDLÁK Karel

sestava: Fiala - Tekal, Mašek M., Dočkal (12. Binka), Večeřa I. - Dubský, Široký, Dočekal, Ryšavý R. (90. čk) - Tůma (70. Zeman), Molák (75. Dufek)

Do utkání vstoupili jako uragán hosté. Již v 1. minutě po chybě domácí obrany střílel Šandera a Fiala jeho pokus vyrazil na roh. Ve 4. minutě vykopával pokus hostů z prázdné branky Tekal. Hosté byli stále při chuti a po další chybě domácí obrany se řítil sám na Fialu hostující Komínek, jeho první střelu Fiala vyrazil, tak nešťastně k nohám opět Komínka a ten nezaváhal - 0:1. Domácí obranu i nadále proháněl Komínek. Domácí hráči se nemohli dostat k vážnějšímu ohrožení hostující branky. Ve 34. minutě zahrával domácí Široký trestný kop, na který si naskočil Tekal a hlavou vyrovnal 1:1. Domácím narostla po vyrovnání křídla a ve 38. minutě po dalším trestném kopu míč propadl k Dubskému a ten nedal hostujícímu brankáři šanci - 2:1.
Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, hosté se snažili o vyrovnání, ale tentokrát si domácí obrana s jejich pokusy poradila. Když byl v 78. minutě vyloučen hostující Krejčí, domácí hráči si již v klidu vedení pohlídali i přesto, že v úplném závěru byl vyloučen domácí Ryšavý.

Z Třebíčského deníku - Tiskovka
Gustav Cabúk - trenér Okříšek
Narazili jsme na velmi těžkého soupeře. Nová Ves mě překvapila, že nenakopávala míče a nespoléhala na standardky jako dřív, ale přehrávala nás. Nám pomohl Fiala, který čtyři šance vychytal. Po první obdržené brance jsme se dostali do útlumu. Až po vyrovnání jsme jim začali být vyrovnanějším soupeřem. Hosté byli po celý zápas kombinačně lepší a měli více šancí, nám zase vycházeli standardní situace a brejky. Vedení jsme uhájili pečlivou obranou. Kluci si zaslouží pochvalu za bojovnost. S vítězstvím jsme maximálně spokojeni.

Radek Šikola - trenér Nové Vsi
S výkonem týmu jsem byl maximálně spokojený, vytvořili jsme si několik stoprocentních gólových příležitostí, ale selhali jsme v koncovce. Právě tím jsme si utkání prohráli. Zápas jsme měli rozhodnout už v první půli, druhá se mohla pouze dohrávat. Bohužel jsme navíc vzadu udělali dvě chyby, které domácí po standardních situacích potrestali a po změně stran výhru doslova ukopali.
 

© Copyright 2003-2023 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)