ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Starší žáci

sezóna: 2023/2024 - 10. kolo - KP nadstavba 1-6

SK Huhtamaki Okříšky - FC PBS Velká Bíteš
3:1 (1:1)

8.6.2024, 10:45

branky: Kružík Jaroslav, Lojda Tomáš, Novotný Jeremiáš

žluté karty: Barák Tobiáš

rozhodčí: BURIAN Vít

sestava: Ježek – Kouba, Kratochvíl, Lojda, Barák - Kirchdorfer, Novotný, Kružík, Gajdoš – Čermák, Hradecký (Rygl, Hašek, Klement)

Čekalo nás poslední utkání v tomto ročníku Krajského přeboru a věděli jsme, že to nebude jednoduché. Velká Bíteš se prezentuje velmi důraznou hrou, která naší kombinační hře příliš nesvědčí. Celý zápas jsme byli jednoznačně lepší, zaslouženě jsme vyhráli a skončili v KP na třetím místě.

Ale...!!!!
Celý zápas se nesl v hodně nepřátelském duchu, protože trenér hostů od začátku do konce utkání sprostě nadával rozhodčímu, nám trenérům a bohužel i našim hráčům. Ještě se mi nestalo, aby tři naši hráči při střídání přišli na lavičku a plakali, že jim trenér hostů a hráči soupeře sprostě nadávají!!! Ano rozhodčí byl slabý, měl to řešit, ale asi byl hluchý. Ale jak se říká, jaký trenér, takový hráči, takže od soupeřových hráčů lítaly pí.., kur.. a jiná sprostá slova nejen na naše hráče, ale i na našeho trenéra, který mával. Prostě šílené...!!!

Byla to kaňka na celé sezóně, ale nakonec jsme to zvládli, soupeř byl sice zákeřný a často fauloval bez snahy hrát balón, což vyústilo ve zranění našich hráčů, ale ve finále nám to zakončení sezóny nekazilo a všichni jsme si to užili.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)