ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2023/2024 - 24. kolo - III. třída sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Litohoř
3:6 (1:2)

18.5.2024, 16:30

branky: Dočkal Tomáš, Večeřa Ivoš, Veleba Matěj

žluté karty: Dočkal Tomáš

rozhodčí: KŘÍŽ Martin

První branku utkání vstřelil v 10. minutě Domik Černý, který využil "mrtvého ofsajdu", utekl obraně a prostřelil Nevolku - 0:1. Domácí srovnali z ojedinělé šance ve 33. minutě. I. Večeřa poslal uličkou Velebu a ten tváří v tvář gólmanovi nezaváhal - 1:1. Šťastnější do kabin šli hosté, když si na rohový kop na přední tyči naskočil Šindelář a hlavou se nemýlil.
Ve druhé půli se domácí snažili, ale do vážnějších šancí se dostávali těžko. Naopak to byli hosté, kteří stříleli branky. Nejprve zakončil souhru spoluhráčů opět Černý - 1:3. V 70. minutě se prosadil střelou z vápna Kosmák - 1:4. Domácím vykřesal jiskřičku naděje Dočkal a kdo ví, jak by se dál utkání vyvíjelo, kdyby I. Večeřa trefil zívající zařízení. Kosmák pak dvěma slepenými góly využil mezer v obraně - 2:6. To už domácí hráli vabank. V závěru korigoval I. Večeřa, který po zmatcích prostřelil pod víko Kapinuse a dal výsledku konečnou podobu - 3:6.

Ohlasy k zápasu

SK Huhtamaki Okříšky - Nejmenovaný hráč:
"Lepená sestava a pouze 3 hráči mladší 35 let je momentální situace, ve které se nám budou body sbírat velmi těžko. Jsme rádi, že jsme utkání odehráli v 11 lidech. Soupeři gratuluji a přeji úspěšně zvládnutý boj o záchranu. My bodů máme naštěstí dost."


Fotogalerie ze zápasu

 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)