ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2023/2024 - 17. kolo - III. třída sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Sokol Studenec
5:0 (2:0)

31.3.2024, 15:30

branky: Dočkal Tomáš, Koreš Filip, Lorenc Petr, Večeřa Ivoš, Zeman Michal

žluté karty: Popelář Jiří, Zeman Michal

rozhodčí: KALINA Oldřich - TUROŇ Rudolf

Ve zcela jednoznačnou záležitost se proměnilo utkání mezi domácí Benfikou a Studencem. Domácí byli v chodícím utkání lepší, rychlejší a efektivnější. Na první gól se čekalo do 29. minuty. Pokutový kop s přehledem proměnil Dočkal - 1:0. O deset minut později se prosadil po souhře celé ofenzívy I. Večeřa - 2:0.
Hosté dohrávali v 10, když byl na začátku druhé půle vyloučený gólman Chalupa a do branky musel kapitán Rousek. Další branku přidal Koreš. Ten si vybojoval balón za velkým vápnem a prostřelil brankáře - 3:0. V 80. minutě zahrával Trnka trestný kop, Dočkal sklepl na Zemana a ten nekompromisně zavěsil - 4:0. Konečnou podobu výsledku dal Lorenc, který zamířil přesně do šibenice. Další šance zůstaly klasicky nevyužity. Hosté měli za celé utkání v podstatě jednu vážnější příležitost, ale domácí brankář Nevolka měl branku dobře postavenou.

Ohlasy k zápasu

SK Huhtamaki Okříšky - Michal Krčál starší (trávníkář SK):
"Gólů jsme mohli vidět více, ale co ti naši paliči nedají, je do nebe volající."


Fotogalerie ze zápasu

 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)