ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2023/2024 - 26. kolo - KP sk. A

TJ Slovan Kamenice nad Lipou - SK Huhtamaki Okříšky
0:3 (0:2)

1.6.2024, 11:00

branky: Bence Vojtěch, Picmaus Michal, vlastní 

žluté karty: Benda Ondřej, Mašek Martin

rozhodčí: POJEZNÝ Karel - ŠÍMA Nikolas, ZAMASTIL Ondřej
delegát: ŠULA Jaroslav

Reportáž - fotbalunas.cz

Okříšky zvládly těžký duel v Kamenici a stále dýchají na záda vedoucí dvojici.
Jako první se v sobotním dopoledni dostali do zakončení domácí, ale Vacovský na zadní tyči hlavičkoval vedle tyče Okříšek. V 10. minutě domácí u levé čáry přišli zbytečně o míč, který se dostal až do vápna k V. Bencemu a ten střelou z otočky k tyči otevřel skóre - 0:1. Střelec první branky zkoušel štěstí i o chvíli později, ale bránu z úhlu netrefil. Poté se do zakončení dral V. Dvořák, ale hostující Němec jeho střelu zblokoval. Ve 42. minutě si centr z kraje hřiště srazil do vlastní sítě Dedera - 0:2.
Po přestávce mohl snížit M. Dvořák, ale trefil jen břevno Fialovy branky. Domácí útočník neuspěl ani v 70. minutě, kdy ho po zasekávačce vychytal Fiala. Hosté pozorně bránili a v 82. minutě přistál centr V. Benceho u Picmause, který si v zakončení počínal mazácky - 0:3. V samotném závěru mohl snížit Vacovský, ale přehodil jak Fialu, tak i hostující bránu. Hosté tak zůstávají ve hře o postup.


Fotogalerie ze zápasu

 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)