ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2023/2024 - 21. kolo - KP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - FC Slavoj Žirovnice
1:0 (0:0)

28.4.2024, 16:30

branky: Benda Ondřej

žluté karty: Bence Vojtěch

rozhodčí: BENEŠ Jiří - NEBOLA Jaroslav, ROSICKÝ Jakub
delegát: ŠOUSTAR Jaroslav

Domácí hráči vstoupili do utkání lépe, když v 9. minutě Radim Bence zahrával roh, míč propadl k Němcovi a toho vychytal hostující brankář. Poté se hra odehrávala mezi pokutovými územími bez větších šancí. Ve 36. minutě se po levé straně protáhl Rampír a na jeho střílený centr nedosáhl Dubský ani na zadní tyči Suchna. O chvíli později opět po centru Rampíra míč zpracoval v pokutovém území Dubský, jeho pokus srazila hostující obrana k Dočekalovi a toho vychytal hostující brankář. Těsně před odchodem do kabin hostující Kučera střílel z pravé strany, ale Fiala se nenechal překvapit.
Ve druhém poločasu hostující Kučera unikl domácí obraně, ale s jeho slabou střelou si Fiala poradil. Po výkopu Fialy dostihl Picmaus míč u brankové čáry, odcentroval před hostující branku a hlavičku Vojty Bence chytil hostující brankář. Hosté hrozily střeleckými pokusy Vodáčka a Hřebeckého zpoza pokutového území, ale střely skončili vysoko nad domácí brankou. V 72. minutě Benda vysunul průnikovou přihrávkou Suchny, ale ten byl šancí překvapen a jeho pokus skončil těsně vedle. V 78. minutě zahrával Radim Bence roh, míč po několika odrazech skončil u Bendy a ten nezaváhal - 1:0. Po obdržené brance hosté přidali a v 81. minutě Kučera přehodil Fialu a míč skončil na břevně domácí branky.
Za první poločas si domácí tři body zasloužili, ale hosté ve druhém poločasu ukázali, že jarní část sezóny hrají ve výborné formě. Domácí byli šťastnějším celkem a vítězství urvali na svou stranu.


Fotogalerie ze zápasu

 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)