ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2023/2024 - 16. kolo - KP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - SK FŠ Třebíč
1:1 (1:0)

23.3.2024, 15:00

branky: Bence Vojtěch

žluté karty: Bence Radim, Bence Vojtěch, Benda Ondřej, Dubský Petr, Ryšavý Radek

rozhodčí: ROSICKÝ Pavel - STRAKA Karel, GREGAR Daniel
delegát: BAJER Josef

Utkání prvního mužstva tabulky s druhým začalo aktivně ze strany Fotbalové Školy. Domácí obraně dělal problémy T. Hobza, který se po dlouhých nákopech od stoperů ocitl dvakrát v krátké době v dobré pozici před Fialou, ale ani v jednom případě na domácího brankáře nevyzrál. Ve 14. minutě se domácí Němec protáhl po pravé straně, ale nástřelem do vápna nenašel nikoho ze svých spoluhráčů. Ve 28. minutě předvedli domácí pohlednou akci, kdy po kombinaci ve středu pole mezi Dočekalem, R. Bence a Bendou, našel dlouhým pasem za obranu Němec Ryšavého, ten posunul míč na V. Bence, který poslal míč do sítě kolem vyběhnuvšího Pospíchala – 1:0. Hosté chtěli rychle odpovědět, když si Bulička ve vápně zpracoval míč, ale z otočky minul domácí branku.
V úvodu druhého poločasu centroval domácí R. Bence, přetažený balón sklepl Ryšavý patou na vápno k Dočekalovi, ale jeho střelu nadvakrát zneškodnil Pospíchal. V 57. minutě se ocitl před Fialou T. Hobza, ale opět domácího brankáře neprostřelil. O minutu později už hosté vyrovnali. Po dlouhém pasu utekl na pravé straně Bulička a Fialu, který proti němu vyběhl, z hranice vápna přeloboval – 1:1. Po zbytek utkání se hosté snažili o vstřelení vítězné branky, nicméně žádnou větší šanci si nevypracovali a domácí hráči si utkání a bod pohlídali.
Hostující hráči byli po celé utkání fotbalovějším týmem, na druhou stranu domácí předvedli velmi bojovný výkon.


Fotogalerie ze zápasu

 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)