ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2023/2024 - 15. kolo - KP sk. A

TJ Slavoj Pacov - SK Huhtamaki Okříšky
5:2 (1:0)

15.6.2024, 15:00

branky: Bence Vojtěch, Veleba Matěj

žluté karty: Bence Vojtěch, Němec Vojtěch, Suchna Adam

rozhodčí: BENEŠ Tomáš - KŘÍŽ Jan, NIEDERLE Zdeněk

Reportáž - slavojpacov.cz

V 8. minutě udělala obrana hostí chybu v rozehrávce, míče se zmocnil Štefl, který předložil Tomáši Faltýnkovi a ten poslal balón do sítě - 1:0. Pacov byl nadále lepším týmem, ale velké šance se nepovedlo proměnit. Do šaten se tak šlo za stavu 1:0.
Druhý poločas si pro přítomné fanoušky připravil gólové hody. V 55. minutě přízemní ranou srovnal hostující Veleba - 1:1. O 9 minut později se k míči dostal Tomáš Mauer a po 80 metrů dlouhém sprintu a křižné střele poslal Pacov do vedení - 2:1. O 3 minuty později bylo ještě veseleji. Heřman skvěle našel před brankou Vláďu Štefla a ten už měl lehkou práci - 3:1. 87. minutě krásnou střelou o tyč snížil na 3:2 Bence, ale pak už se radovali pouze domácí. V 89. minutě se ukázali naši dorostenci. Holejšovský posunul na Lukáše Kubů, ten našel ve vápně Luďka Šlechtu a ten Pacovu vrátil dvoubrankové vedení - 4:2. V poslední minutě řádné hrací doby se po rohovém kopu do balónu opřel Tomáš Kabíček a soupeři odbila pátá.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)