ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2023/2024 - 14. kolo - KP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - FC Rapotice
4:1 (2:0)

8.6.2024, 16:30

branky: Picmaus Michal 2x, Benda Ondřej, Dočekal Martin

rozhodčí: MACHÁT Oldřich - ŽALOUDEK Marek, ZAMASTIL Ondřej
delegát: DOBROVOLNÝ Zdeněk

V okresním derby se proti sobě postavily celky z čela tabulky a byli to domácí, kteří již v úvodu trefili tyč hostující branky, když zakončoval Benda sklepnutí na vápno od Růžičky. V 10. minutě přihrál na lajně Popelář volnému Picmausovi, ten si navedl míč do středu hřiště a utaženou střelou z 16 metrů poslal míč za háčky hostující branky - 1:0. Hosté zahrozili v 15. minutě, když domácí obraně utekl Šmarda, který šel sám na Fialu, ale bleskový návrat Suchny a zákrok domácího gólmana sebral šanci na vyrovnání. O chvíli později vyšíval Dočekal v obraně Rapotic. Po samostatné akci, kdy prošel přes tři hráče, zakončil na přední tyč hostující branky a brankář na míč nedosáhl - 2:0. Hosté v prvním poločase hrozili z trestných kopů, ale s těmi si domácí obrana s brankářem Fialou poradila.
V úvodu druhého poločasu to byli hosté, kteří se snažili o zkorigování výsledku a to se jim podařilo. Po dlouhém nákopu od brankáře Laše míč přistál na hlavě Laše Milana a ten přehodil domácího Fialu - 2:1. Domácí mohli odpovědět vzápětí, když se po levé straně protáhl Rampír a přihrál do pokutového území volnému Dočekalovi, ale ten z první přestřelil hostující branku. V 68. minutě zastavili hosté faulem průnik Růžičky před pokutovým územím. Z následujícího přímáku posadil tentýž hráč balon na hlavu Bendovi, ten uklidil míč do sítě a uklidnil domácí - 3:1. To nebylo ze strany domácích hráčů vše. V 77. minutě utekl hostující obraně agilní Picmaus a svojí druhou brankou stvrdil výsledek utkání - 4:1. Domácí v posledním domácím utkání potvrdili, že jim letošní ročník v krajském přeboru vyšel na výtečnou. Hosté předvedli statečný výkon, ale na domácí to nestačilo.


Fotogalerie ze zápasu

 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)