ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2023/2024 - 12. kolo - III. třída sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - FK Jaroměřice nad Rokytnou
2:2 (1:0)

21.10.2023, 14:30

branky: Večeřa Ivoš, Večeřa Michal

žluté karty: Zeman Michal

rozhodčí: NOVÁČEK Ivo - PAŘÍZEK Marek

První poločas se odehrávala zejména bitva ve středu pole bez šancí. Nicméně se domácí dostali ve 25. minutě do vedení. Paděra vyzval Ivoše Večeřu, který utěšenou střelou z 20 metrů překonal plachtícího Kašparidese. V závěru poločasu došlo ke zranění domácího Dočkala, který byl sestřelen Kalayem a byl sanitkou odvezen do nemocnice.
Začátek druhé půle patřil domácím. Koreš byl faulován, sudí Nováček nekompromisně nařídil penaltu a Michal Večeřa zamířil přesně k tyči a i přesto, že gólman vystihl směr poslal domácí Benfiku do dvougólového vedení. Pak přišlo klasické zazdění několika šancí a po zásluze přišel trest. Dva centry do vápna během čtyř minut, dvě zakončení a Omar Badawi vyrovnal. Nutno podotknout, že před druhým gólem domácí neproměnili samostatný nájezd. Zbytek zápasu byli hosté jasně lepší a zejména střela Kalaye volala po rozhodnutí. Proti byla tyčka, která domácí zachránila.

Ohlasy k zápasu

Fanoušci domácích:
Čert vem výsledek, teď myslíme na Tomáše. Poraněné plíce nejsou úplně legrace.


Fotogalerie ze zápasu

 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)