ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2023/2024 - 10. kolo - III. třída sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - SK Čáslavice
2:1 (1:0)

8.10.2023, 15:00

branky: Jůza Vojtěch, Spilka Nicolas

žluté karty: Dočkal Tomáš, Jůza Jaroslav, Molák Petr, Večeřa Michal

rozhodčí: VRZAL Vlastimil

Úvod do zápasu měli lepší domácí. Ve 12.minutě se k balónu ve vápně dostal Vojtěch Jůza a prostřelil Obůrku v hostující brance 1:0. Zbytek poločasu byl vyrovnaný, ale skóre se nezměnilo ani na jedné straně, i když oba týmy dali po jedné brance. Nicméně rozhodčí Vrzal bystrým okem odhalil z kruhu na půlce ofsajdy, i když v jednom případě i praporek pomezního zůstal dole.
V úvodu druhé půle využili hosté nekoncentrovanosti domácího družstva, které zůstalo duší v kabině. Centr na zadní tyči uklidil do branky Michal Růžička - 1:1. Hostům tato branka pomohla a v následujících minutách ovládli hřiště. Nicméně nic z toho nevytěžili. Rozhodnutí přinesla akce domácích dorostenců v 72. minutě. Teplan poslal centr do vápna, Bulant svedl souboj s gólmanem, od kterého se balón odrazil k Nicolasi Spilkovi a ten ve svém prvním zápase v mužské kategorii rozhodl. Nutno podotknout, že zakončení neměl úplně jednoduché, nicméně s přehledem svoji šanci využil. Čáslavice se ve zbytku utkání snažili prosadit dlouhými nákopy. S tím si však spolehlivě poradila domácí obrana, a tak tři body zůstaly doma.

Ohlasy k zápasu

SK Huhtamaki Okříšky - Tomáš Nevolka (brankář):
Nejtěžší okamžik byl vykloubený prst na ruce v úvodu zápasu. Děkuji Tomáši Dočkalovi, který mi ho po shlédnutí YouTube krásně nahodil. Do konce zápasu jsem na to ani nepomyslel. Teď však můžu říct, že bude potřeba hodně ledu. Za výhru jsem rád.

SK Čáslavice - Marcel Šimek (záložník):
Škoda, že v našem týmu není více fotbalistů. Jinak by jsme tady lehce vyhráli.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)