ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2023/2024 - 9. kolo - III. třída sk. A

TJ Mohelno - SK Huhtamaki Okříšky
1:1 (1:1)

1.10.2023, 15:00

branky: Picmaus Michal

žluté karty: Zeman Michal 2, Dočkal Tomáš
červené karty: Zeman Michal

rozhodčí: VALA Vladimír

Vyrovnané utkání se zaslouženou dělbou bodů se odehrálo v Mohelně. V první půli byli lepší hosté, ve druhé domácí. Do vedení se dostalo Mohelno v 31. minutě, kdy dostal balón za obranu Wascher a propálil zblízka Nevolku. Odpověď hostů byla rychlá, Picmaus utekl obraně a samostatný nájezd proměnil.
Další branky v zápase nepadly, i když šance byly na obou stranách. Posledních 20 minut dohrávali hosté o deseti, když byl po druhé žluté kartě vyloučený Zeman. Domácí však žádnou šanci neproměnili zejména díky Nevolkovi, který čaroval.

Za zmínku stojí prokázání Fair Play v podání domácího hráče Jiřího Dvořáka a pomezního z řad domácích Tomáše Kábeleho.
V úplném závěru první půle měli domácí zahrávat trestný kop z 20 metrů, kdy se rozhodčí Vala evidentně "upískl", což viděli i domácí hráči. Jiří Dvořák však se slovy "já vám to vratím", balón zakopl do autu a nechal šanci na gól ležet ladem.
Tomáš Kábele zase nechal při vyrovnávací brance praporek dole, i když se domácí domáhali odpískání ofsajdu a posléze to potvrdil i hlavnímu rozhodčímu, které se šel ještě ujistit, se slovy "zakončující hráč v ofsajdu opravdu nebyl".

DÍKY ZA TYTO HRÁČE A DÍKY ZA POMEZNÍ ROZHODČÍ Z ŘAD DOMÁCÍCH, KTEŘÍ MÁVAJÍ CO VIDÍ, I KDYŽ TO MAJÍ V HOSPODĚ PO UTKÁNÍ TĚŽKÉ!!!!

Ohlasy k zápasu

SK Huhtamaki Okříšky - Tomáš Nevolka (brankář):
"Závěrečných 20 minut bylo nejdelších v mém životě. Remízu bereme. Ještě bych vyzdvihl výkon Matyáše Hobzy, který neprohrál jediný souboj a když šlo něco přes jeho stranu, byl jsem v klidu."
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)