ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2023/2024 - 7. kolo - III. třída sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Družstevník Radotice
3:0 (2:0)

16.9.2023, 15:30

branky: Molák Petr, Popelář Jiří, Večeřa Ivoš

rozhodčí: FRANC Miloš - RAMBOUSEK Stanislav

Již od úvodního hvizdu bylo patrné, kdo bude na hřišti pánem. V 6. minutě dostal dostatek času na velkém vápně Popelář a balón uklidil přesně k tyči. Zanedlouho Molák obstřelil Tobolku v hostující brance a domácí vedli o 2 branky.
Další gól padl až po změně stran a postaral se o něj I. Večeřa přímo z rohového kopu. V závěru byl ještě vyloučený hostující Kincl, který před vápnem zatáhl za záchranou brzdu a nepustil do samostatného nájezdu I. Večeřu. Domácí mohou klasicky litovat spousty nevyužitých šancí, ale to je již klasika, na kterou jsme ve většině zápasů zvyklí. V utkání se objevilo na straně domácích několik dorostenců, kteří měli za sebou vítězné dopolední utkání.

Ohlasy k zápasu

SK Huhtamaki Okříšky - Filip Teplan (obránce):
I když jsem měl v nohách dopolední zápas dorostu, hrálo se mi dobře a jsem rád za další minuty v mužské kategorii. Odbránili jsme to s klukama dobře a soupeře za celý zápas k ničemu nepustili. Myslím že odměna v podobě limonády bude zasloužená.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)