ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2023/2024 - 5. kolo - III. třída sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - SFK Dukovany 2001 "B"
3:0 (2:0)

2.9.2023, 16:00

branky: Molák Petr 2x, Večeřa Ivoš

žluté karty: Trnka Tomáš

rozhodčí: MACEK Ivo - ŠÍN Martin, VOŠMERA Michal

V úvodu zápasu nechtěl ani jeden z týmů udělat chybu a zápas se odehrával především ve středu. Více ze hry měli hosté, ale od 20. minuty začali mít více ze hry domácí. První branku vstřelil ve 24. minutě I. Večeřa, ke kterému se po krásné kombinaci dostal balón a z velkého vápna umístil přesně k tyči svatyně. Těsně před koncem poločasu domácí udeřili zničehonic podruhé. Balón dostal do lajny Veleba, zvedl hlavu a našel na zadní tyči zcela volného Moláka, který zívající prázdnou branku neminul 2:0.
Druhá půle se odehrávala za stálého tlaku domácího družstva, které klasicky nedalo spoustu branek ze slibných příležitostí. Ujala se pouze Molákova sólo akce po vybojovaném balónu v 60. minutě.

Ohlasy k zápasu

SFK Dukovany 2001 - Petr Pislcajk (útočník)
"S takovým výkonem, jaký jsme předvedli dnes nebudeme bodovat nikde."

SK Huhtamaki Okříšky - Michal Ferdan (brankář)
"Dukovany za celé utkání neměly vážnější šanci, 3 body si zasloužíme, i když hra zejména v první půli měla k ideálu daleko. Dík patří zejména klukům v obraně, že hosty nenechali ani pořádně vystřelit. Škoda, že jsem si po dlouhé době nemohl zahrát s matadorem J. Jůzou kvůli chybě ve střídání."
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)