ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2023/2024 - 13. kolo - KP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Slovan Kamenice nad Lipou
1:1 (1:1)

28.10.2023, 14:30

branky: Dubský Petr

žluté karty: Dubský Petr, Suchna Adam

rozhodčí: ŽALOUDEK Marek - ŠÍMA Nikolas, LIŠKA Zbyněk
delegát: VANĚK Luboš

Utkání druhého mužstva se třetím začal opatrně. Obě mužstva se snažila neudělat chybu. Hosté poprvé zahrozili po čtvrthodině hry, když se s míčem v pokutovém území domácích otočil Chvála a jeho pokus skončil nad domácí brankou. Domácí odpověděli bratrskou souhrou, když Radim Bence přihrál volnému bratrovi Vojtovi, ale jeho pokus brankář kryl. Hosté hrozili z rychlých protiútoků. Po jednom dostal průnikovou přihrávku Dvořák a Fiala skvěle zasáhl. Ve 39. minutě poslal Rampír míč na hranici pokutového území, kde Dočekal hlavou prodloužil na volného Dubského a ten nekompromisně zavěsil - 1:0. Domácí se z vedení dlouho neradovali, ve 41. minutě se po nedorozumění v domácí obraně dostal k míči Chvála a nedal Fialovi šanci - 1:1.
Druhý poločas se odehrával mezi vápny žádné mužstvo nechtělo udělat chybu, V 74. minutě V. Bence utekl po pravé straně a přihrál na penaltu volnému Bendovi, ale jeho tvrdou střelu brankář zneškodnil. Domácí měli ke konci utkání k vítězství blíže, ale šance V. Benceho zůstaly nevyužité.
Za předvedený výkon si obě mužstva bod zaslouží.


Fotogalerie ze zápasu

 

© Copyright 2003-2023 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)