ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2022/2023 - 22. kolo - III. třída sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - Sokol Předín
2:5 (2:2)

13.5.2023, 16:30

branky: Bulant Jan 2x

rozhodčí: SEDLÁK Pavel

Úvodních dvacet minut patřilo hostům z Předína. Již ve druhé minutě využil po rohovém kopu a nedůrazu Trnky Dohnal, který poslal hosty do vedení. S domácími bylo o 5 minut později ještě hůře. To domácí špatně rozehráli a Báňa s přehledem do prázdné branky uklidil brejk - 0:2. Další šance během úvodu utkání zůstaly nevyužity a domácí se začali čím dál častěji dostávat do hry, kterou nejen, že vyrovnali, ale do konce poločasu naprosto převzali vládu na hřišti. Odměnou jim bylo po dvou krásných akcích srovnání Bulantem. Ten vždy zakončil kombinace svých spoluhráčů. Domácí však vedení na svoji stranu nezlomili a tak se šlo do kabin za vyrovnaného stavu.
Druhá polovina utkání byla zcela v režii Předína a byla otázka času, která situace skončí brankou. Domácí během druhé půle prakticky neohrozili hostujícího gólmana Frence, ze které udělali ve většině času přihlížejícího diváka. Všechny branky padly po rychlém přechodu za obranu a to ještě spousta šancí zůstala nevyužita. Hosté si tak naprosto zaslouženě odvezli všechny body.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)