ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2022/2023 - 21. kolo - III. třída sk. A

SK Moravské Budějovice "B" - SK Huhtamaki Okříšky
1:3 (1:1)

6.5.2023, 16:30

branky: Večeřa Ivoš 2x, Dočkal Tomáš

rozhodčí: KRYŠTOF Radek

Okříšská Benfika vyrazila do Budějovic v okleštěné sestavě včetně dorostenců a členů starých pánů. Nicméně to na výkonu nebylo znát a zejména duo Dočkal, I. Večeřa dělalo domácím zle. I přesto, že Budějovice byli ve středu lepší, byli to právě hosté, kteří proměnili šance a zaslouženě si odvezli tři body. Za pochvalu stojí i trenérem pozměnění rozestavení a přechod na tři střední záložníky. Konečně jsme nehráli klasické 4-4-2.
První branku vstřelil v 10. minutě I. Večeřa, kterého poslal Lorenc po Dočkalově nákopu do samostatného nájezdu. Domácí vyrovnali o 5 minut později. Přišel nedůraz Dosedli, který prohrál souboj se zkušeným Škodou, ten našel na vápně Buďu, který krásnou střelou vyrovnal 1:1. V první půli už za zmínku stojí pouze neuváženost Dočkala po rohovém kopu I. Večeři. Zakřičel a sebral z hlavy jasný gól již zakončujícího Paděry ve výskoku do prázdné branky.
Druhý poločas začal brankou Dočkala po rohu I. Večeři a prodloužení M. Večeři na přední tyči. Pak přišly dva trestné kopy v podání I. Večeři. První skvělou robinsonádou vytáhl z šibenice Dvořák. Druhý prodloužil ukázkovým vlastencem na zadní tyč domácí špílmachr Buďa. Nicméně je potřeba dodat, že by balón uklízel na přední tyči některý z nabíhajících hráčů hostující Benfiky a domácí hráč byl v těžké situaci.

Ohlasy k zápasu

SK Huhtamaki Okříšky - Tomáš Beneš (obránce)
"Po vyrovnané první půlce jsme je přejeli s torzem sestavy. Je vidět, že staří páni se v Okříškách dělají dobře. Ještě bych pochválil skvělý výkon rozhodčího, kterého jsme viděli poprvé."

SK Huhtamaki Okříšky - Tomáš Dočkal (stoper)
"Domácí na jaře všechno vyhráli, měli jsme respekt, ale ukázková příprava na zápas ukázala, že mezi starými pány máme skvělé fotbalisty, kteří pověsily kopačky na hřebík příliš brzy. Nicméně i mládí ukázalo, že máme v Okříškách na čem stavět. Výkon patnáctiletého Pařízka byl suprový."
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)