ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2022/2023 - 20. kolo - III. třída sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Sokol Šebkovice "B"
2:2 (1:1)

30.4.2023, 16:00

branky: Večeřa Ivoš, Večeřa Michal

rozhodčí: VRZAL Vlastimil

První vzrušení přišlo již po několika vteřinách. Trnka vybojoval balón, předal Tůmovi, ten poslal do běhu Dosedlu, který našel I. Večeřu a jeho střelu skvěle zastavil Brada v hostující brance. O chvíli později vystihl I. Večeřa špatnou rozehrávku, obešel stopera, dostal se za gólmana, ale balón vykopl z prázdné branky dobře se vracející obránce. V úvodní dobré čtvrthodince mohl poslat domácí do vedení i Bulant. Jeho střelu z levé strany však opět zastavil Brada. Pak převzali iniciativu hosté. Nejprve zahrozil hlavičkou Sninčák, ale těsně minul. Domácím varování nestačilo a ve 28. minutě přišel první gól zápasu. Po několika chybách vzadu poslal Sninčák hosty do vedení. Domácí Benfika přepnula na vyšší výkonnostní stupeň. Vedení hostům vydrželo čtyři minuty. Hostující Zikmund minul jako poslední míč a I. Večeřa nekompromisně prostřelil hostujícího gólmana - 1:1. Následovala technická střela I. Večeři, hlavička Dočkala a zakončení Dokulila po akci Dočkala s T. Trnkem. Všechny příležitosti zlikvidoval opět výbornými zákroky šebkovický gólman. Hosté předvedli v závěru poločasu krásné gesto fair play. Hlavní rozhodčí otočil faul a hosté místo zahrání standardní situace kopli balón do autu.
Druhý poločas začal střelou domácího oslavence Jůzy. Tu se štěstím vytěsnil nejlepší hráč zápasu Brada konečky prstů na roh. Domácí se dostali do vedení v 63. minutě. Bulant přešel přes 3 hráče, rozhodčí pískl penaltu a M. Večeřa s přehledem proměnil. Třetí branka visela na vlásku a zejména Tůma se musí stydět ještě teď, když krásnou akci Jůzy a Dokulila zakončil ve stoprocentní šanci nad a byl rád, že nepřestřelil i ochrannou síť za brankou. Hosté vyrovnali v 80. minutě z ojedinělého se dostání za půlku. Hlavní sudí foukl penaltu i na druhé straně a Holčapek se také nemýlil a dal výsledku konečnou podobu.

Ohlasy k zápasu

SK Huhtamaki Okříšky - Pavel Majo (skalní fanoušek)
"Byli jsme lepší a je škoda, že jsme nevstřelili více gólů. Šance na to byly. Mrzí mě to zejména kvůli večerní oslavě jubilea hrajícího matadora Jůzy".
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)