ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2022/2023 - 17. kolo - III. třída sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Sokol Studenec
2:2 (2:0)

8.4.2023, 15:30

branky: Dočkal Tomáš, Dosedla Ondřej

žluté karty: Hobza Matyáš 2, Dočkal Tomáš
červené karty: Hobza Matyáš

rozhodčí: MACEK Ivo - SVOBODA Vladimír, TUROŇ Rudolf

První půle byla zcela v režii domácí Benfiky. Ve 14. minutě udržel v těžké situaci a přesile balón J. Bulant, přihrál Kresovi a po jeho lobu za obranu šel sám na gólmana z boku Dosedla, který s přehledem na zadní tyč proměnil - 1:0. Ve 30. minutě vyskočil na Jůzův padající list nejvýše Dočkal a dalším padajícím listem poslal domácí do dvoubrankového vedení - 2:0. V první půli mohlo být vedení vyšším rozdílem. Bohužel samostatné nájezdy V. Bulanta a Dosedly brankou neskončily, stejně jako technická střela prvně jmenovaného. Ta skončila na břevně. Hosté žádnou větší šanci neměli a se střelami ze střední vzdálenosti si v klidu poradil Nevolka (Čamek). Ten byl při nedostatku gólmanů v Okříškách povolán v den zápasu ze starých pánů. Snad ho nemrzlo, že nemohl na báčko do haly.
Druhá půle nabídla spoustu vyhrocených situací a ošklivých faulů. Vynikal zejména mladší Kučerňák, který sestřelil domácího matadora Jůzu a nechal vystřídat Dosedlu. Byl i při jedné možnosti vstřelení branky, ale ukázal, že faulování mu jde líp než zakončování. Hosté se dostali do hry v 73. minutě. Po souboji dostal druhou žlutou kartu Hobza, šel předčasně do sprchy a trestný kop poslal přes zeď Mrňa - 2:1. Hosté pak byli lepší a vyrovnání viselo ve vzduchu. Kučerňák mířil vedle, střela Holoubka lízla břevno. Když už se zdálo, že body zůstanou doma, vystřelil v 94. minutě znovu Holoubek a rozhodl o dělbě bodů.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)